bugün

dönen tekerlekler nasıl aküyü şarj edecek bunu anlayamadık. adam sonsuz yinelenebilir enerji kaynağını keşfetmiş olabilir beyler, aman beyin göçü olmadan bizim yetkililer bu adamı kapsın.
(bkz: Erke dönergeci)
Altı aydır falan MG zs kullanıcısıyım. Aşırı memnunum ve şu ana kadar teknik olarak hiçbir sorun yaşamadım. Fiyat desen zaten f/p ürünü. Almadan önce ülkede elektrikli araçların pek yaygın olmamasından kaynaklı yedek parça, teknik servis gibi konularda biraz tereddütlerim vardı ama bu tarz konularda muhattap bulamama gibi bir sorun yaşamadım çok şükür. Eğer elektrikli araç konusunda çekinceleriniz veya kafanıza takılan bir soru varsa benimle mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, müsait oldukça sorularınızı seve seve cevaplarım.
konumuz ile alakası yok ama senden elektrik alamıyom diyen kaşarları arabanıza almayın.
Elektrikli araçlarla su birikintisine girince araç kısa devre oluyor mu? Ya da içindekilere elektrik çarpıyor mu?
Muhtemelen bir elektikli arabanın en hayati ve önemli parçasıdır bataryası. Geçtiğimiz günlerde sadece Tesla'nın bataryasının bilmem kaç yüz bin lira ederinde olduğunu duymuştum, bir arıza çıkarsa büyük masraf haliyle, belini iyice büker adamın. Elektrikli araba alınacaksa mutlaka ama mutlaka bataryanın kalitesine dikkat edilmeli. Biz gittik Mg4 aldık ve hiçbir pürüz olacağını düşünmüyoruz bu konuda. Zaten donanım kalitesi ve dünya genelinde satış sayısı ortada.
Yazın bunu kışın da benzinliyi kullanın. Karda kışta, yolda yolakta kalmayın.
Togg'un sedan fackback modeli çok hoş görünüyor, elektrikli otomobil alacak olsam, togg'un t10f modelini kesin beklerdim, yada elimdeki elektrikli aracı satıp t10f alırdım.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(resim:#8)