bugün

hayatımda kıskandığım tek varlıklardır. allah ayırsın tez zamanda inşallah.
başka bir çifti gömdükten sonra eller kavuşmuştur..
insan yokken özeniyor ama sahip oluncada yokluğuna özeniyor.
elleriyle sevişirler.
Sevgilisi olmayan herkesi çatır çatır çatlatıp depresyonlara sokan çiftlerdir. Benim gibi.
Tez vakitte ayrılsınlar da bizim halimizi anlasınlar inşallah.
aklima bin turlu soru gelir burnunu karistirdi mi otobuste tutunduktan sonra elini sildimi yada yikadimi.. disaridan iyi gozukur icten seven kisi duygusaldir duygusal insanlardan zarar gelmez.
topluma, biz sevişiyoruz mesajı veren çifttir.
başkalarına nispet yapmak amacıyla yaptıklarını düşündüğüm varlıklardır.
taşralarda ahlak bozukluğu belirtisidir.
(bkz: güneşin batışını izleyen mal çift) kadar maldırlar.
seviyorlardır. ne de iyi ediyorlardır.
bunlardan bir kısmı tut yol beni modunda gezmektedir yapış, yapış sevginin romantizmin tüm görselliğini bozarcasına
yürekten gelmeyerek yapanlara yasaklanmalıdır .
(bkz: amk ben onların çok ayıp ediyorlar)
göt göte gezenleri daha makul.
kafamdaki mutluluk tanımının somutlaşmış halidir. yaptığım zamanlar da oldu. onlar da huzurun maksimum olduğu zamanlardı.
amuda kalkıp el ele gezen çiftlerin aksine daha normal yaşamayı prensip haline getirmiş çifttir .
sağlıkları açısından gezmemeleri gereken çiftlerdir.
neden sağlıkları açısından gezmemeleri gerekiyor peki?
çünkü mazallah yalnızlık canına tak etmiş biri bir gün dayanamayıp ağızlarını burunlarını kırabilir bence.
hatta o biri ben bile olabilirim. bilemiyorum..

hadi bu neyse de, mesela bi arkadaşım var benim (o kendini iyi bilir), sevgilisi bunu ayaklarından bile öpüp seviyormuş. bizim kızçe de sevdiceğinin ayağındaki çorabı çıkarıp saklamaya yeltenmiş bir kez. hala daha saklıyormuş hatta...
böyle manyak sevenleri de hiç görmemiştim tabi, çeşit oldu. daha çok var etrafımda birbirini böyle manyak seven arkadaşlarım.

ama çok bozuluyorum artık! gezmeyin olm bak çok sinir olmaya başladım.
bir de yaz geldi ya zaten, nereye gitsem bir çift. böyle el ele, diz dize falan.
en sonunda bir gün dayanamayıp üzerilerine molotof kokteyli atacağım ibreti alem olsun diye..

görsel

edit: hayır kıskanmıyorum. ayrıca ben değil, kuzenim yazmış zaten.
gezmesinler efendim, olan var olmayan var.

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

şaka bi yana huzur veren olay. öyle duydum yani. bilmiyorum