bugün

üçlü turnuva kombinasyonudur.

tartışmasız ekşinin 6 puan ile kupayı kaldıracağı kesindir..
3 puan ile itü ikinciliği alırken uludağ bu ligde sıfır çeker.

sözlük yazarlarına göre böyle bir araştırmada aynen yukarıdaki sonuca ulaşılır. tamam, eyvallah bizde iyiyiz hatta bi çoğumuz için ekşiden bile iyiyiz diyenler çıkar, eminim. yalnız şu var ki olay sadece online sayısı değildir. açılan başlıklar ve girilen entrylerin ciddiyeti ve klavyeyi kullanabilme kabiliyeti sonucu belirler ve bu durumda özellikle içinde bulunduğum 8. nesil uludağ sözlüğü oldukça berbat bir duruma düşürüyor. kendisini fark ettirme çabası içersinde olan bir çok yazar görüyorum din üzerinden olmadık primler yapmaya kalkan, atatürk hakkında olmadık fikirler sunan vs vs.. olmuyor ulu, olmuyor.* * *

editeyşın: vs ne anlama geliyor çok iyi biliyorum hani buraya takılan varsa diye özellikle çizeyim dedim altını.
ekşiyi kısmına katıldığım itü kısmına ise anlam veremediğim kıyaslamadır.
gün içerisinde sol framedeki genital bölge hakkındaki açılan başlıklar ve büyük iştahla altına girilen entryler görülünce haklı bir önerme..ama bilgi içerikli bir başlık altına girilen entry sayısına bakılınca, yazarlar buraya afedersiniz * muhabbeti yapmak için uğruyorlar.

(bkz: sözüm meclisten dışarı)
inci hepsini üst üste koyup siker.
(bkz: atletico real i de barcelona yı da durdurabilir)
reisin unutulmasıyla rekabeti arttıran karşılaştırmadır. ama reis olsa rekabet filan kalmaz.
inci geçer bence hepsini.
maç doksan dakka top yuvarlak olduğu için sonucu oynanmadan belli olayan turnuvadır. bu şey gibi, türkiyede türkiyeyi kötülemek gibi birşey. uludağ sözlükte çok kaliteli yazarlar var. o troll dedikleriniz de emin olun bazen güzel yerlere parmak basıyorlar. birçoğuna katılıyorum. tabi ki bazısı da gırgır için yazıyor. hepsi birşey katıyor buraya. aile gibiyiz. ama karşıt görüşler acımasızca eksileniyor. bu yüzden düşünmeyen uludağ sözlük yazarları buradaki en büyük baltadır.
sessiz, tenha ve kalite arıyorsanız, itü sözlük doğru tercihtir diyebilirim.
(bkz: üçgen biçiminde birbirimize takacağız)
bu araştırma gündüz saatleri baz alınarak yapılırsa eğer ; sevdiğimiz uludağ sonuncu olur.
eğer gece yapılırsa zirveyi zorlarız.

nedeni ise ; gece saat 23:00'a kadar olan süre zarfında ; sözlükte her günün kopyası tartışmalar dönmesidir. inci'ye alınmayan yazarlar fink atmaktadır. temcit pilavı tadında kürt, izmir, rte, atatürk, şakirt, laik tartışmaları geçer. gece gündüze oranla daha nezih hale gelir uludağ.
her türlü ekşi'nin kazanacağı oylama, sıralama için ekşi>uludağ>itü denilebilir.
güncel Önemli Başlıklar