bugün

Sözlük hakkında çok ilginç ithamların bulunduğu başlıktır.

Aynen kopyala yapıştır yaptım.

"Saçma sapan bir yönetim sisteminin hüküm sürdüğü site.

sözlük demeye dilim varmıyor. fenerbahçe eleştirileri ile alakalı yazıların çoğu siliniyor, yazarlarına da çaylak atılıyor.

çok fazla fenerbahçeli ‘holigan’ moderatörü var. sözlükte bazı galatasaraylı sivri yazarlar var ve bu yazarların yazması engelleniyor, nasıl mı? mesela akşam fenerbahçe maçı var, belli ki yenilecek. hemen o sivri galatasaraylı yazarlar maçtan birkaç saat önce çaylağa düşürülüyor, bu sayede akşam maç sonunda yazılacak eleştiriler engelleniyor. maç sonucunu takip eden üçüncü, dördüncü gün çaylak kaldırılıyor ve fenerbahçe kurtarılıyor, güzel taktik.

diğer taraftarlara ana avrat küfür eden fenerbahçeli yazarlar ceza almıyor, girileri silinmiyor ama ‘lan’ yazan galatasaray taraftarı yazarlar silik yiyor en azından çaylağa düşürülüyor. nedeni moderatörlerin fenerbahçeli holiganlar ve bu yazarların arkadaşları olması.

sanırım süslü sözlük bunları geride bırakmış. e normal, hak ettikleri yerdeler. kadın yazarlara ‘kız mısın’ temalı mesaj atan moderatörlerle sahip bir sözlüğün bu durumda olması şaşırtıcı değil."

Eğer durum böyle ise çok vahim.
Bir galatasaraylı olarak ben hiç böle şeye rastlamadım...

Gayet güzel yazılabiliyor.. Yalan haber.
ironili entrydir. tam tersi durumu gitmiş fenerbahçeli modlara, yetkililere falan bağlamış. lan bu sözlükte ayan beyan galatasaray ın yaptığı yanlışları yazsanız anında o entry eksi yağmuruna tutulur ve gammazlanıp sildirilir. yetkililer var galatasaray holiganı üstüne bir sürü yedek hesapları var. kaç defa ispatlı olarak yazdık ekran görüntüsü attık buraya *

bu arkadaş kimse torbacısı bayağı sağlam demek ki bunun kafasına ulaşmak mümkün değil.
https://eksisozluk.com/entry/21426771 *
https://eksisozluk.com/entry/17719801
hak verdiğim entry içeren başlık. beter oluruz umarım.
Arkadaşlar selam.

delikanlı olup yüzünüze söyleyemeyen ve Arkadan konuşan yavşak biri olarak şunu şuraya bi bırakalım.

(#44122979)

tarih ve saat şu şekil.

16/11/2020 15:51

Daha sonra ekşide yazdığım entry tarih ve saatine bakıyoruz.

16/11/2020 17:11

Demek ki neymiş; önce sizin yüzünüze yüzünüze söylemişim. Ayrıca yüzünüze yüzünüze daha neler söylediğimi görmek isteyenler kendi nick altıma yazdığım son entrye de bakabilirler.

Özetle buranın kötüye gittiğini önce burada yıllarca yazdım. Sonra haftada bir çaylak cezası almaya başladım. Sonra döndüm dedim ki sikerim sözlüğünüzü.

Bak hatta o da (#43645412) bu.

Neyse boş mevzular bunlar. Benim asıl merak ettiğim konu şu. Senin hiç mi işin gücün yok da pampa tee ekşi sözlükte benim hesabımı bulup 8 gün önce yazdıklarımı didik didik edip prim kasma çabasındasın? Hayırdır?

Evet artı oy peşindeyim amına koyayım. O yüzden her fırsatta göte göt diyorum ve sebepsiz haftada bir aylık aylık çaylak cezası alıyorum. Şunu yazan adam az utanır. Ben buraya günlük en az 80-100 entry girerdim. Son bir haftada en çok entry sayım 25 olmuş. Böyle böyle soğuttunuz sözlükten.

Özetle Beter olursunuz umarım.
Uludağ sözlüğü çok doğru bir biçimde tarif eden başlıktır,
Bu herifte burada foto atıyordu haberiniz olsun.

Yer mi lan ktç bunları.
Bence de maalesef böyle bir yer.
Son derece haklı beyandır. Sözlükte belli bir gruba göremiyorsanız yazdığınız hiçbir bilgilendirici entrynin önemi yoktur.
öyle bişey yok kıskaniler bizi.
Belki biz kendi kendimize yazıp çıkıyoruz, başkalarının söylediği önemli değildir ne dersin? Bak mesela çok nadiren girdiğinin farkında bile değiliz. kimse kendi distopik dünyasını burada yaşamaya heveslenmesin...

(bkz: sanki Siz çok şeysiniz)