bugün

Devletin kurumlarına özellik' le TSK' ya yok kimyasal silah kullandı, TSK yardım kolilerini yağmaladı diye iftira atarsan, yalan yanlış gerçeği yansıtmayan başlık yada entry girer sen kapatılırsın kardeşim, devlet ekşi sözlüğün nasıl bir yer olduğunu emin ol senden bizden daha iyi biliyor kapatılmasını doğru bulduğum, artık terör örgütü gibi devletin kurumlarına yalan yanlış iftiralar atan sözlüktür, kapatılması elzem olmuştur.

1.Genel güvenliğin kasten veya taksirle tehlikeye sokulması,
2.Cumhurbaşkanına hakaret, devletin egemenlik alametlerini aşağılama,
3.Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, devletin kurum ve organlarını aşağılama.
4.Devletin güvenliğine karşı suçlar.
5.halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu. ( devletin resmi dini olan özellikle islam peygamberine karşı küfürlere varan hakaretler edilen ve bu yüzden Türk halkını ağır tahrik eden sözlüktür)

işte bu ekşi sözlüğün kabaca benim gördüğüm suçları bu şekilde, işlenen suçları devletimiz daha iyi bilir, devletimiz bir yeri kapattıysa emin olun mutlaka bir sebebi vardır, Allah devletimizi milletimizi hertürlü yalandan iftiradan korusun.
girişine engellendiğine dair bir bilgi yazısı konulabilirdi.
Vpn ile (illegal) girildiğine göre ortada engel yasak ve müeyyide var demek hata olur.
Orası kapanınca buraya geldim
Özlüyorum sözlüğü
Arkadaşlarımı
Keşke bir kısmının numarasını falan alsaydım
Ne zaman açılacak kimbilir :(

Bugünde burada yazar olduğum mesajı geldi
Buradan da bağlar kurmak dileğiyle…
toplumun dekadansına ayna tutan her platform gibi askıya alınan sözlük platformu. vpnle girilmesi de ayrı bir çelişki.
hemen açılması gereken ve bu ülkeye lazım bir şey.
ben girebiliyorum herhangi bir program kullanmadan. devlet bana mi torpil yapmis asdasd
Açılmasını sabırla beklediğim sosyal medya mecrası.
chrome taracıya eklenen zenmate programıyla kolaylıkla girilebilen site. programı indirip chromeye ekleyin ve aktif edin.
ekşici de pek kalmadı sanki.
10 dan fazla entry girmeniz sağlık bakanlığını rahatsız ediyor.

Bune şimdi ?
Yaklaşık bir aydır erişim engeli uygulanan platform. Evet.
özlediğim platformdur.
Bitmiştir.
Opera kullandığım için giriş yasağına takılmadığım sitedir.
özlediğim sözlük. gündem başlıklarını okumadığınız ve yazmadığınız sürece cennet gibi bir platform.
haber kaynağı olarak kullanmaya başladığınızda gününüzü mahveden bir etkisi oluyor. her kesim için, her kişi için her on yorumdan sekizi hakaret, karamsarlık. kapatıldığından beridir biraz rahatladım. umarım kendine biraz çekidüzen verir.
1.genel güvenliğin kasten veya taksirle tehlikeye sokulması,
2.cumhurbaşkanına hakaret, devletin egemenlik alametlerini aşağılama,
3.türk milletini, türkiye cumhuriyeti devletini, devletin kurum ve organlarını aşağılama.
4.devletin güvenliğine karşı suçlar.
5.halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu. ( devletin resmi dini olan özellikle islam peygamberine karşı küfürlere varan hakaretler edilen ve bu yüzden türk halkını ağır tahrik eden sözlüktür)

işte bu ekşi sözlüğün kabaca benim gördüğüm suçları bu şekilde, işlenen suçları devletimiz daha iyi bilir, devletimiz bir yeri kapattıysa emin olun mutlaka bir sebebi vardır, allah devletimizi milletimizi hertürlü yalandan iftiradan korusun. Bırakın yeniden açılmayı yaşanan deprem felaketi sırasında devletin kurumlarına karşı (halka korku salma) yani terör suçu işlemiş sözlüktür.
1. iç savaş çıkması başlığı (terör suçu)
2. Suriyelilerin TSK ile çatışması (terör suçu)
3. TSK' ya atılan iftiralar jammerler sözde interneti kesmek için kullanılıyormuş.
4. Devlet sözde interneti bilerek kesiyormuş işin gerçeği şöyledir, baz istasyonları deprem sırasında hasar almıştır, ve bu sorun yine TSK'nın aksungur ihasını baz istasyonu olarak kullanmasıyla telafi edilmiştir.
Yani bırakın yeniden açılmasını bu sözlüğün sahipleri yöneticileri çalışanları kimse başları bayağı belada ortada Türkiye cumhuriyeti ve halkına yönelik resmen işlenmiş terör etkisi yaratabilecek başlıklar var bu önümüzdeki süreçte terör örgütü ilan edilme ihtimalleri var, (çok kötü bir felaket yaşamış ohal halinde olan bir devlete düşünce özgürlüğü altında ağır terör suçları işlemiş sözlüktür) şuanda açılmayı bırakın, bu hainler müebbet yemezse iyi şuanda fetöden pkk'dan farkı olmayan site muhtemelen bunlara ileride iyi bir temizlik harekatı yapılır.
ben de yeniden açıldı sanmıştım başlığı görünce.
Bir türlü açılamayan sözcüklerden bir tanesi aktörleri engellesinler o zaman gerisi gelir zaten.

Ama genel olarak ufuk açıcı bakımdan yararlı bir sözlük olarak geçmiştir biraz.

Ama bazen çok kasıyor.

Sayfa sayısına göre sınırlamalar olması gerekiyor.

2019 başlığı güzel sarılsa hiç bırakmasam yazmış 3 yazar kafamdan geçeni yazmışlar.

Zaten 2019 dan sonra 2020 ler paçavra gibi geldi.
Bu provaskasyon ihanet çetesinin Türkiye cumhuriyeti üzerinde nasıl algı oyunları ile depremi fırsat bilip nasıl ülkeyi kaos ortamına hazırladığına dair bazı başlıklar şöyle, şerefsiz adi herifler devletimizi sahipsiz sandılar herhalde, köpek soyu eli kalem tutan terörist herifler, ne yaptı olum size bu devlet , bu kininizin sebebi nedir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: ay hadi inşallah)
Nerede çokluk orada bokluk tabirini kendi ayağına sıkarak kanıtlamış sözlük, çok fazla içinde Türk islam düşmanı ve bir o kadarda pkk'lı yazar barındırıyordu, muhtemelen bu grup yaşanan deprem felaketini fırsat görüp ortalığı karıştıracaklardı, devlet uyuyor sanıyorlardı herhalde sonra nemi oldu kendi götlerinde patladı tabi, siz ne sanıyordunuz olum kendinizi it oğlu itler, bu devlet sizin oyunlarınızı yermi amına kodumun teröristleri, aralarında gerçekten iyi niyetli ilim, irfan sahibi olan vatanını devletini seven yazarlarını tenzih ederim, içinde bol bol pkk'lı orospu çocuğu bulunan sözlüktü, yok TSK kimyasal silah kullanıyormuş yok deprem'de jammer ile internet iletişimini kesiyorlarmış, yok askerler yardım kolilerini yağmalıyormuş gibi Türkiye cumhuriyetinin en saygın kuruluşlarından olan TSK' ya akla mantığa sığmayan iftiralar atılmasına izin veren sözlüktür, yani ne kadar kahpe evladı pkk' lı terörist var burada ve moderetörleride muhtemelen fetöcü yada pkk' lı sempatizanı olan sözlük, kapanması iyi oldu en azından eli kalem tutan teröristler susturuldu, adi herifler depremi fırsat bilip memleketi karıştıracaklardı.
ilk girdiğim sözlük sonra 2022 ile ilgili entry girip çıkıp uyumuştum.
Devlet,
bazen uyur numarası yapar. Ama uyumaz.
Devlet, bazen bir takım olumsuz gelişmelere müsaade eder. Bekler, eylemin kime, nerelere uzandığına bakar.
Devlet, Kayıt altına alır, bekler, yeri ve zamanı geldiğinde harekete geçer...
Türkiye cumhuriyeti kurumlarına karşı gerçeği yansıtmayan, yalan yanlış iftira başlıklar açıp, yaşanan deprem felaketi sırasında milleti provoke eden sözlüktür, bunuda düşünce özgürlüğü altında yapar,
Bunlara kalsa selehattin demirtaş evliya gibi adam CHP' de her seçimde iktidar böylede halktan kopuklar anasını satayım. Tamamen kapatılırlarda kendi aşağılık kompleksli düşünceleri ile çoluk çocuğu zehirlemezler en azından, kapatılması çok yerinde bir karar olmuş sözlüktür, yıllarca düşünce özgürlüğü altında Türk milletinin ne kadar değerleri varsa hepsine solcululuk, düşünce özgürlüğü kılıfı altında saldırmışlardır, birde içinde muhalif görünümlü çok fazla pkk' lı trol barındırır, devlet buraya bir el atmalıydı ve attıda artık açılma şansları yoktur, bunu ohal durumunda TSK'ya yok askerler yardım kolilerini yağmalıyo yok askerle Suriyelilerin çatışması gibi toplumda infael uyandıracak terör etkisi yapabilecek başlıklar açıp yada açanlara engel olmayıp birde üstüne 10 bin çaylağı birden yazar yapıp provakörlük yaparsan, devlette sana gerekeni yapar artık açılması mümkün olmayan sitedir, muhtemelen yargı sürecide başlar bu arkadaşlar hakkında.