bugün

Pkk yuvası sözlük. Açılan başlıklara bakın.
Kürtleri ilgili eleştirilirseniz direk silik yiyorsunuz.
(bkz: ben)

görsel
ne iki yüzlü adamlarsınız lan.

ekşi sözlük sola kayık, kasten ya da şans eseri muhalif bir yapıdadır.

orada sol görüşlü yazarlar salt çoğunluğu oluşturur, eyvallah.

eyvallah da ona söverken erken seçim anketlerinde mhp'ye %80 oy çıkaran uluya niye hiç ses etmiyorsunuz?

hani zall efendi bir sözlük serbest bırakılsa öyle bir tarafa kayık yoğunluk oluşmaz diyor ya.

demek ki burada da kayırma var.

bir milliyetçi ile bir solcu kavga ediyor, solcu hoop silik.

sesimiz çıkıyor mu? hayır.

bu kadar delikanlılık satıp da böylesine ağlayan başka bir kitle var mıdır acaba dünyada.

yazın geçin işte oğlum.

buradaki sikindirik üslubunuzu orada kullandırtmıyorlarsa haktır.

efendi gibi yazan tonla milliyetçi yazar var orada.

debe'de mutlaka bu minvalde entry'ler görüyorum her gün.

burada bile salt küfürle entry girip tonla artı alırken araya 1-2 eksi sıkışınca "amına goyam pegegeliler eksiliyor" diye ağlayan adamlarsınız.

az kesin sesinizi birader.

biz uludağ şöyle böyle diyor muyuz?
zall ın kıymetini anladınız mı şimdi totoşlar?
sözlüktede bayağı ekşici varmış .
(bkz: oradaydım)

bilen bilir benim oradaki nick versiyorumu, bunun bir değişiğiydi.

kanzuk kaşarı pardon kars kaşarından fazla karmam, yediği dürümünden fazla debe'ye girmiş entry'im vardır. bir defa da edit yapmadım onlarda, eskiden editin de bir ahlakı vardı.

hırvat'ı bilen ya da ekşi beşiktaş tribününe gelen herhangi biri tanır beni de.

neyse çeşitli nicklerle 2002'den beri içinde bulunduğum bu ekşi platformu için söylüyorum, halen geçmişte bilgi koyup uzaklaşmış yazarların ekmeğini yemekte ancak ölmüş bir yapıdır. öldüğünü fark eden ssg, bunu kanzuk'un eline tutuşturarak süreci de kısaltmıştır.

kanzuk denen arkadaş, 2004'te gelip ortama angaje olmuş bir meslek erbabıdır. tek özelliği de o dönemde çoğu nesildaşımız gibi üniversite yıllarında olan kişilerden büyük olup avukatlık mesleğini icraa ederek öne atmışlığıdır kendisini. tabiri caiz ise ışığı görüp gelenlerdendir. tıpkı inci'deki liseliler gibi.

detaylı anlatırım da, isteyene özel mesajla anlatmış olayım onları. özet genel için gerekirse:

tam bir ideoloji fanatiği gibi davranmakta olan, ekibinin uçurmalarındaki debe seçimlerindeki müdahalelerin adaletsizliğini kendine sos etmiş sözde avukat tarafından parçalanmak üzere olan sözlük.
solcular ama stalin'i sevmiyorlar. stalin hakkında yazılanları okuyunca baya şaşırmıştım.
en iyi sözlükken ne hallere düştüğü ortada olan sözlüktür.
Ulan böyle yavsaklarin sözlüğünde yazar olacaz diye gotunuzu yirtiyorsunuz. Biraz karakter sahibi olun da atar yapın sonra da siktirin gidin anına kodunun sozlugunden.

Sanki ekşi yazarı olunca sınıf atlıyorlar. Minnet etmeyin böyle orospu evlatlarına.
ydgh nin sokağa çıkması durumunda iç savaş başlıyacağı gerçeği var. unutmayın ülkücülerinde evinde silah var.
ayrıca bilmeyen için not:maraşta olaylar yağmalanan dükkanlarla başladı.
şimdi burda bir terör övme sorunu var sanırım ben epeydir hiç bakmıyorum dahi ama duyum doğru olmalı bu kadar çok kişi bvahsettiğine göre. serkan inci birşeyden bahsetmişti, ben açıkcası inanıyorum dediğine: halihazırda popüler olan, bilinen bir platformu para karşılığı belirli bir grubun eğilimine teslim etmek? neden olmasın, iyi para verdikten sonra neden kabul etmesinler ki.

fakat ben bunda abartılacak bir yan göremiyorum. ekşi sözlük yazarlarının büyük kısmı eskiden beridir günlük hayatta karşılaşmayacağımız tipler. günlük hayatta ezik, silik, her daim arka planda kalan, klavyeyi eline aldın mı coşan ve irin saçan tipler. geneli sosyalist. bu bile ciddiye alınmayacak adamlar olduğunu gösterir.

halihazırda kürt barzoları doldu ise zaten bu ekşi sözlüğün cepten yediği anlamına gelir. ekşi uludağ'a kıyasla epey eski bir sözlük. haliyle daha çok başlık açılmış, daha çok bilgi girilmiş. ve bu durum onun daha popüler olmasına yol açıyor. daha çok tıklanıyor. fakat bunun sonu gelecektir. şöyle ki;
1-kasıntı tipler baygınlık verecektir.
2-geneline tek görüş hakim olduğundan monotonlaşacak ve bu da okuyucuları bayacaktır.

uludağ sözlük bu fırsatı iyi değerlendirmeli, aynı konu hakkında yazan provakatörleri + kötü trolleri şutlamalı. eğer burası ekşiye alternatif bir bilgi kaynağı halkini alırsa ekşinin bitmesi mukadderdir.

eğer bekleyemem diyorsanız hiç tıklamayın bile. parazit sürü kendi çalıp kendi eğlenecek ve artık bu işten kendileri bile sıkılacaktır.
Önceden bilgi içerikli kaliteli yazılarından dolayı sevdiğim lakin son zamanlarda pkk yandaşlığını gördükten sonra nefret ettiğim sözlük.
şu an içinde olup hiç bir şey yazmak istemediğim yer. saçmalık, sözlüğümsü.
Atatürk düşmanı sözlük.
türkiyenin en kaliteli sözlüğüdür.
kandilden yönetilen sözlük.
limon tadı veren sözlük.
Pkk yı eleştirmenin suç olduğu bir sözlük haline gelmiştir.bugün girdiğim pkk eleştiren entrylerden dolayı uçuruldum. Kısaca girmeyin o pkk yuvasına.kandilde daha az terörist var.
Yazmanın bir dert olduğu site .
tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var. bu sözlükteki düşünceleri baz alarak herhangi bir çıkarımda falan bulunmayın, buralardaki kişiler bizzat sözlük yönetimi ve terörist temsilcileriyle aynı masada alınan kararlar çerçevesinde yazar olarak istihdam edilen yazarlardır.

türkiye'deki genel oranı yüzde 2-3 civarında olan torçkist, leninist, marjinal ve terörizmi ilke edinmiş kişiler oldukça çok sayıdadır. unutmayın, tekrar ediyorum.. sözlük yönetimi ve terörist orospu çocuklarının meclisteki uzantılarının kirli masalarda yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde dağıtılan, satın alınan kalemlerin yazdığı bir sözlüktür. gerçek tbmm veya türk halkının düşüncelerini hiçbir şekilde temsil etmez, gerçekte olan siyasi düşünceleri yansıtmaz.. tek derdi propaganda olan, bunun için para alan, devlet düşmanlığı yapan, attıkları tweet'ler ve girdikleri entry'ler başı para alan kötü niyetli, kötü kalpli yazarlara ev sahipliği yapar. bu kişilerin ağızlarından düşürmedikleri demokrasi, hak, hukuk gibi kavramlarla uzaktan yakından alakası olmamakla birlikte yüz yıllık bayat sol jargonlarıyla insanların aklını çelmeye çalışırlar. ama iş gerçek demokrasiye gelince tek bildikleri şey "göt kılı" demek olur. düşündüklerinin tersine aslında oldukça dar kafalı ve yobaz insanlardır, aynı 250 kelimeyi kullanarak papağan gibi tekrar eder dururlar. sağ partilerin herhangi bir potunu yıllar boyunca itinayla saklayıp her yöne çekip sulandırırken sol partilerin bizzat terörü destekleyen yazılarında basitçe "talihsiz bi açıklama olmuş:( " deyip geçerler.

fazla ciddiye almayın, gülün, geçin. yukarda da yazdığım gibi, halkın bütününün adilce temsil edildiği gerçek bir seçimdeki oy oranları yüzde 2-3 civarındadır. ne de olsa 255 seçmenin olduğu bir köyde 255 tane hdp oyu alabilen bir zihniyetin, insanları korkutarak oy veren, tehdit eden bir partinin, çocukları öldüren bir terör örgütünün destekçilerinden bahsediyoruz.

o yüzden siz bildiğinizi yapmaya devam edin,

ne demişler.. it ürür, kervan yürür.
mümkünse ziyaret edilmemesi gereken sitedir.

zaten bildiğiniz gibi kutsal bilgi kaynağı özelliğini kaybedeli yıllar oldu. google'dan aradığınız bir şey buraya yönleniyorsa eyvallah da, kalkıp bugün ne yazılmış çizilmiş diye girmeyin, fena halde yanılıp manipüle olursunuz.

bir de daha önce yazıldı zaten, bu sözlüğün yönetimi ile teröristlerin cesetlerini taşımaya yardım eden, onlara erzak taşıyan, kısaca aynı davayı paylaşan orospu cocuklarıyla aralarında finansal bağ vardır. maddi anlamda desteklenen bir sözümona düşünce platformunun tarafsızlığı tartışmalıdır, yoktur.

bu sitenin kurucuları finansal anlamda beslendiğine göre yeterince, kalkıp bir de sizin girip, linklerine veya reklamlarına tıklayıp para kazandırmanıza gerek var mı?

bence yok.
Her terör örgütü gibi en palazlandağı dönemde fikir ayrılığına düşüp bölünerek yok olacak sözlük.
pkk karşıtı entry girenlerin direk uçurulduğu sözlüktür. format ile zerre alakası yoktur bu uçurmaların.
Ciddi ciddi bir beyinsizler ve vatan hainleri topluluğudur.
Vatan haini oldukları gerçeğini hümanistlikle kapatmaya çalışabilirler fakat geçen gün ölüsü kıyıya vuran suriyeli bebek gösterdi ki onların hümanizmi sadece kürtlere karşıdır. eğer o seller gibi akan gözyaşları kürtlerin dışında birileri için mesela 3 yaşındaki suçsuz bir bebek için akacaksa hemen olaya müdahale ederler ve az önceki o dünya vatandaşları birden ırkçılığın en çirkinini görmenize vesile olurlar. kesinlikle devletin ekşi sözlük konusunda bir şeyler yapması gerekiyor yönetim incelenmeli ve alenen pkk sempatizanlığı yapan tüm nutellacılar klavyeleriyle birlikte tutuklanmalıdır.
2002' den beri yazarı olduğum sözlük. lakin şu sıralar içerisinde baya baya terörist barındırıyor.
son bir haftada gördüklerimize bakarak,
artık net olarak söyleyebiliriz ki,
ekşi sözlük hdp dir , pkk dır , doğan medyanın kuklasıdır.
güncel Önemli Başlıklar