bugün

bir yerden sonra takip etmeyi bıraktırır. valla en son 9876 miydi neydi? başlarım ekşinize de sözlüğünüze de dedirtir.
Amına koduğumun sırasıdır. Bi ara yazardım okurken beğendiğim adamlara soruyodum bunu niye yazdın diye hatırlamıyorum diyeni mi ararsın tehdit edeni mi yoksa los Angelesta siktigi Latinleri mi. Otisabi denen eşcinsel zaten cevap yazmiyo. Kısaca sallayın gitsin.
6 aydır 500. sıralarda gezindiğim onay sırasıdır. her gün online olmama, oylama yapmama, fav falan atmama rağmen bi sikim ilerlemiyor amk sırası.
acıdığım sıradır. yazık lan size. valla bak.
(bkz: daha çok beklersiniz)

-eksileyenler için (bkz: doğru söyleyenin dokuz köyden kovulması)
amk yazarlığını karneyle dağıtacaklar yakında.
Bir ara onay sırasını tamamladığım, fakat o gece karısı tarafından aldatılmış bir mod tarafından kafası bozuk olduğu için kabul edilmediğim sıra.
yorumlara bakınca resmen acıdım amk.
nede çok ciddiye almışlar la bu işi .

sıra bekleyip antin kuntin entriler gireceğinize, fikirlerinizi peçeteye yazıp sabah çıktığınız dış kapıya yapıştırın belki faydası dokunur .
bu sırayı çabucak atlatmanın tek yolu var.

hesabınıza her gün giriş yaparsanız ona göre sıra atlayıp nispeten çabuk onaylanırsınız. fırsat buldukça giriş yapın.
uludag sozluk e gelme sebebimdir. onlari hakli gormek lazim ama 2 senedir bekleyen varmis lan nedir olum bu? insanlari ne icin seciyorsunuz? cok onemli bir gorev icin mi? hayir.
Yetersiz eziklerin beklediği sıra.

Yazmak istediğiniz bir şey olursa 5 liraya yazarım bilginize ezolar..
8 marttın beklenmesi gereken sıradır.
sonunda şahsım tarafından sıralamada nasıl oynanabilir, kısmen de olsa çözülmüş listedir. arkadaşlar; 3 aydır 500-600 arası gidip gelmekteyim. dün ekşi hesabı olan bir arkadaşla bilgisayarın önünde oturuyorduk. kız hesabına girdi, bana 10 şükela ve 10 fav verdi. an itibariyle 297. sıradayım. 3 aydır aynı yerde sayıp dururken, 1 günde 200 küsur sıra atlamak bence tesadüf değil. çaylak panpalarım mesaj kutumu yaksınlar, birbirimizi oylayalım.
2 gündür hızla ilerlemeye başlayan; çaylakları azıcık da olsa sevindiren sıradır. şahsen dünden beri 800 kişi ilerledi... umarım eskisi gibi tekrar geriye atmaz. *
alınan hesabın dededen toruna işlediği, miras olarak yazarlık bıraktırabilecek kadar bitmek bilmeyen, uzaydan bakılsa görülebilecek kapasitedeki sıradır.
ilk kaydolduğumda 10.000'lerde olunca iyi ya bir seneye gelir sıram demiştim. yani devlet hastanesi bile olsa bir yılda on bin kişilik sıra gelirdi. ama öyle bir boktan sistemleri var ki; bir ileri bir geri gidiyor. hiç ilerlemiyor. bi gün açıyorum 8bin bi gün açıyorum 13bin, hiç bitmeyecek bir kabus gibi.
gecen gun benim siram ne zaman gelecek diye isyan ettim annemler zor sakinlestirdi. sanki özel time asker seciyorlar.
3 4 aydan beri 5000 ile 6000 ler arasında sıkıcı. 1 yıl sonra gelir sıra.
cogu yazarin uludag sozluge kayit olma nedeni budur belki de efendim. sahsen ben de 8.000lerde falanim. baslarda hizlica alirlar, onumdeki 15.000 kisi bir aya acilir sanmistim. sonra yillarca bekleyenlerin varligini fark edince biraktim buraya geldiim. iyi ki de gelmisim.
uludağ sözlük yazarlarını çaylaklama meselesinden daha ağır işleyendir. 1 haftada 3 kez çaylaklanan var. (bkz: kocyurekdelikurt)
"ben" butonuna bastığınız zaman "sıranız şu anda hesaplanıyor. birkaç dakika içinde hazır olur." diyen ancak aradan 20 dakika geçmesine rağmen bizlere sıramızı söylemeyen durumu anlayabilmektir.
uludağ sözlük'te yazar olmaktır.
sonsuza dek çaylak olacağını düşünüp ekşiden umudu kesip, uludağa kaydolduktan sonra 2 günde yazar olunca ekşiye entry girmeyi bırakmaktır benim için. la onu bunu geçtim de kaç aydır ekşide çaylağım ya ona yanarım ben.
aşağı yukarı 2 yıl sonunda çaylaklığın kalkması demektir bu.

not: yaşadım gördüm sözlük.
3 saat mi desem, 3 hafta mı desem, 3 ay mı desem, 3 ayrı yarak mı desem şimdi. net görünmüyor.

uzunca bir süredir.

Başlık başa kalmış lan. başlığı açanın yazarlığı mı onaylandı ne. *
Bir yildan fazladir. Cinsiyeti bayan olarak secmen yararina olur.