bugün

belli periyotlarla gelen toplu yazar alımlarının bir sonrakinin ne zaman olacağını merak ettirendir.
haksız yere silen sonra da hemen silen sitenin insanlara yaptığı eziyettir. sanki mevcut yazarlar çok kaliteli gibi.
Mehter marşı eşliğinde iki ileri bir geri giden liste, hayır yani millet torpilli çaylak gibi önüne geçince insanın siniri bozuluyor haliyle.
8-9 binlerde gezen liste.
beklerken mevsimler gecirten listedir.
ömür törpüsüdür.
bitmeyendir. hacı sonu yok o işin.
2. Kez beklediğim sıradır. Kesinlikle torpil var bu sırada, reklam içerikli entry girenler yazar olurken bendeniz sona atıldım.
ekmek kuyruğundan farksızdır. tek farkı kimse kaynak yapamıyor..

hiç girmek istemeyeceğim sıradır.
(bkz: Pide kuyruğu)
ne çok bekleyeni varmış dediğim liste. komşunun bahçesindeki çimenin bize daha yeşil gözükmesi durumu da söz konusu olabilir. beklentinizi düşük tutun ki ekşide yazar olduğunuzda 'la bi fark yokmuş' demeyin. eğer konu yazmaksa ve bu sizin için bi ihtiyaçsa sözlük fark etmez. ama adı var diye gidiyorsanız eğer, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. mal her yerde var yani. ekşi uludağ fark etmez.
fakirlerin doluştuğu liste. ahahahha. gelin lan hesabımı vereyim arada entry girersiniz. evet.
bir sözlük görürsün, üyelik için sıraya girersin, uçurulursun. Hevesin kaçar..!
zamanında cok beklediğim siradir. o kada bekledim ki unutmuşum. geçenlerde bakiyim dedim yazar olmuşum. ama heves kaçtı bi kere eksi kacirdin beni.
başlık karakter sınırı... ekşi sözlük çaylak onay listesinde onuncu sırada olmaktır.

aylardır girmediğin ekşi sözlük çaylak hesabına bi bakayım diye düşünürsün öncelikle, çaylak onay sıranız hesaplanıyor bu işlem bir kaç dakika sürebilir yazısını görüyorsunuz. bir kaç dakika sonra 10. sırada olduğunuzu görüyorsunuz. hemen entrylere bakıp ufak hataları düzeltiyor ve malum anı bekliyorsunuz.
1 yılın ardından bugün baktığımda 38. Sırada olduğumu gördüğüm liste. Uludaki gibi 4 saatte yazar olucam sanarak* üye olmuştum. Şevkim kırıldı zaten allah bilir bidaha kaç yıl sonra uğrarım.
o kadar çok sıra bekledim ki, sıramın gelip gelmediğini bile bilmiyorum. geçen yıllarda nick ve şifremi unuttum. torpilin getiremeyeceği sıra yoktur. pardon referansın.
sıra beklerken ölenler direk cennete gidiyormuş. evet
on nesilden beri çaylağım hala güntekin onay'a başvuracağım.( belkide hala çaylak kalmam lazım )
duyan halk ekmek kuyruğu sanıyor mınakoyim..
bi ara 20 bin dim bıraktım lan ay sonra bi girdim yeni sistem gelmiş hergün girmek gerekdiye. şuan 6400 lerde.
bi ara beğenmediler sanırım pek anlamadım geri postaladılar. şimdi 2237. sıradayım kaç aydır. yok zırt pırt gircekmişimki ilerlesinmiş. çükümü ye.
girdiğim 10 entry ile 14 binlerde basladıgım 1 haftalık bir sürede kendimi bir an 2.154. sırada buldugum liste. Aslında sıranın nasıl hızlı gittiğini bulmak pek zor olmadı. mesai saatlerinde bol entry kasıcan, biraz cilalıcan ve kimsenin ragbet etmediği baslıklara yazıcan.

Edit:Ekşi sözlükte yazmak lükstür. Ulasamadığınız cigere mındar demeyin.
nası ilerlediğini anlamadığım 1 senedir 3200. olduğum sıra
yaklaşık 2.senedir beklediğim sıradır...bir ileri bir geri gidiyor.neye göre belirleniyor anlamak mümkün değil.güya gün içinde online olmak falan yalan amk.bence özellikle meme ,göt başlık açma potansiyelini hit getirsin olay olsun diye bilerek alıyorlar ....