bugün

az entry, fazla okuma ve oylama ile çabucacık tükenebilen sıra. iş bilmiyorsunuz!
çaylakları iddia oran analistine çeviren liste. bu sefer kesin yazar oldum nidalarıyla giriş yaparsınız, üzülüp kaçarsınız, sizi çaylaklar sizi.
sonuna henüz ulaşılamamış dipsiz kuyu...
bugün çaylak onay listesinde 3948. sıradasınız.
bakıldığında karşınıza yarrak gibi ""sıranız şu anda hesaplanıyor. birkaç dakika içinde hazır olur."" ibaresi beliren sıra.

bir buçuk aydır -4000 görmemiş sıra numarası. 4100-5000 arası taşak geçiyorlar.
çok denişik bi sisteme tabi tutulan sıra. bilgi içerikli entry girersin bi halt olmaz troll olayım dersin yine bi halt olmaz yazmayayım dersin yine bi halt olmaz. olmayınca olmuyo.
şimdi git iki yıl sonra gel diyen liste..
çocuğa miras olarak bırakılır. evet.
52bin gibi bir sira 10 ayda yazar olur. beklerken aradan askerligi cikarttim lan ben.
Ben vazgeçtim şahsen siz de öyle yapın. Çünkü gelmiyor, gelemiyor o sıra.
Girip bakmadıgım sıradır. Şifremi bile unuttum.
ben caylaksam beni kim oyluyor?
caylaklar birbirini gorebiliyor mu?

bir bilen varsa mesaj kutuma +1 lutfen.
cahil ve ilgisizim.
( swh )

herkese çok teşekkürler
1 senedir hala 5079 larda olduğumu söyleyen sıradır. çok da lazım olmadığından sorun değil benim için...
boktan bir sistemle işleyen siradir. sirasi yaklasan arkadaslar modlara muhalif entrylere sahiplerse fazla umutlanmasinlar. cunku onaylamayip tekrar siranin arkasina atiyorlar sizi. ideolojileriniz uymuyorsa giremiyorsunuz, eksi böyle bir platform.
görsel
O kadar çok önemli bir yermiş olarak büyütülmüş ekşisözlüğün sırf merak amaçlı açtığım üyelikle 1 gecede 8100 olduğum sıradır.

Ne zamana olur acaba?

Not: ekşi o kadarda güzel değilmiş.
verdigim hesaba ne zaman mail gonderirler? kaydolurken bir hesap istiyorlar ve benim onay beklemem gerekiyor sanirim.
olaya ne kadar uzak oldugum ortada, yardimci olabilecek olan varsa cok mutlu olurum. simdiden tesekkurler.
yazarlığa 1000 kişi daha yaklaştığım sıra.

bir ara önümde kimse yoktu aha yazar olurum demiştim hesabınız silindi dediler amk piçleri.

not: bir sıradır.
çok büyütülmemesi gereken siradir dün 9 binlerdeydim bu gün 7 bin demek ki çabuk gelecek. karamsar olmamali.
bugün çaylak onay listesinde 3988. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
gelmek bilmeyen onay sırasıdır. daha çok beklersin gelmez o.
bugün çaylak onay listesinde 3412. sıradasınız.
yaklaşık 4 aydır 600 lerde olduğum sıralama. bir sabah bakıyorum 500lere gelmişim sonra 2 saat sonra tekrar 600lerdeyim..
Arkadaş yeter artık, ortaokuldaydım sıradaydım hâlâ sıradayım.
Bu moderatörün akıllanması lazım.
1 yıla yakın bekledikten sonra tam yazar olacakken beni tekrar listenin sonuna atan vicdansız sözlüğün vicdansız onay listesi.