bugün

Beş haneli felan değildir. Asgari ücret veriyorlar.
Edit: sadece adam akıllı trolleyene 5 haneli maaş veriyorlardı.
zall sen ne veriyon topraam?

2 baş 1 soğan verir ne verecek mk.
Yazarlar kazan kaldırınca Kanzuk başa geçmiş ve maaşları 7 haneye çıkarmıştır.
ekşi sözlük'ün gerekli belgeleri hazırlayıp başvuruda bulunan yazarlarına ciddi ciddi bağladığı maaşlardır. kaynak uzunca bir süre benim gibi bunun bir trollleme olduğunu sanan ama bir şekilde aydınlanan bir ekşi sözlük yazarı arkadaşımdır. herhalde belirli kıstasları vardır. durumu ekşi sözlük ahalisinin bile yarısının bilip yarısının şehir efsanesi sanmasına bakılırsa pek de su yüzüne çıkarmıyorlar anladığım kadarıyla. vay be dedim ya ben de trolllüyorlar sanıyordum o kadar zaman. burada da varsa öyle bir şey saklamayın kardeşim bilen söylesin aydınlatın bizi andınlanalım. zall sana diyorum böyle bir şey varsa çok ayıbediyon bak iyi kötü yazıyoruz o kadar yoksa gitmem yakındır zaten. beyin bedava mı ya niye hamallık ediyorum giderim paşa paşa alırım maaşımı. kullanıcıya değer verilse buralar böyle olmazdı zaten yok kardeşim yazarların değeri yok.
ulan adamlar dolar-euro üzerinden çalışıyormuş sonradan tl ye geçmişler atar gider yapıyorlar neden tl ye geçtik diye bizde neden yok yazarlık maaşı arkadaşlar?
Gerçek yazarlar alır o paraları.

Anladı sen