bugün

ben buraya sığındım açıkçası. ortam nasıldır göreceğiz.
Yalandır.

Opera browser, vpn ile adamlar aynen tam gaz devam ediyorlar.
arkadaşlar uyanık olun. safiyane duygularla geldiğiniz bu sözlükte namusunuza göz dikenler var dikkat edin.
Tenha başlıklarda kıstırıp oranızı buranızı ellerler ne bileyim açık oyladın fav attın ifşa ederim diyip fidye isterler aman dikkat.
Suriyeli mülteci muamelesi görmeyi bekliyoruz .
sığınma değil, temizlik yapmaya gelmişlerdir. bilgi paylaşımı yapıp buradaki sapkınları yola getirmeye çalışacaklardır. umarım en kısa zamanda yuvalarına kavuşurlar.
bu da iyice "biz aslında balkan göçmeniyiz" muhabbetine döndü. 40 yıllık ulutroller hava atmak için ekşi'den geldim diyor.
her yerdeyiz.
açıkçası ekşi'den geldim. zaten burada bir çaylak hesabım da vardı ama şifresini unuttuğum için giriş yapamadım. mail adresimde dolu olduğu için şifreyi alma şansım olmadı. uludağ sözlüğe de geldiğim için mutluyum ayrıca.

özgürlüğümüz için bu platformlar yasaklanmamalı, buralarda halkımızın görüşleri yansıtılıyor. uç, marjinal, radikal söylemleri zaten herkes fark ediyor ve ciddiye almıyor.
Sığınma değilde iki eski dostun kavuşması diyelim.
Yarrak gibi mekan uludağ. Ekşiciler de genelde öyle oldukları için geledebilirler.
Özlemişim be Uludağ sözlüğü.
Eski günlerim aklıma geldi.
Eski dost düşman olmaz. Yapma guzum.
Bunlardan biri benim. Eskiden de ara ara buraya bakardım ama ekşi'de daha çok takılıyordum. Nedense burayı ekşiden daha fazla sevdim ama biraz daha geliştirilmesi gerek.
Ekşi sözlükte de bu nickle yazan bir yazar olarak şu an çaylak hesabı açmış bulunuyorum. Sözlük dayanışması bunu gerektirir dediğim durumdur.
Uludağ sözlüğün de erişim engeli yemesine sebep olabilecek sığınma..

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Can sıkıntısından yapacak bir şey bulamayınca, mecbur buraya gelecekler, inciye gidecek halleri yok ya ..
124 online ile sözlüğün reddettiği olaydır.

Bundan birkaç sene önce ekşi yine kapanmıştı, o zaman akın etmişlerdi. Hem vpn ile ulaşılabiliyorsa yazıyorlardır hâlâ.
Hayallerde.
Sadece 116 kişi Online gözüküyor.
VPN varken kimse buraya sığınmaz.
sıktı bu sacmalik yeter artık.
Kapandığını zannetmiyorum.
AKP trollerinden engellenmiş olabilir.
Ama AKP taraftarı değilim.
Atıl vaziyetteki siteye kalp masajı uygulayan topluluğa sıfat takılmasıdır.

(bkz: doktor bu ne).
geri dönmüyordum ama dönmüş bulundum dediğim durum. Özlemişim
Suriyeliler gibi yerlilere artistlik yapmasalar, kardeş olucaz.
Burayı da kapattırmasalar bari.