bugün

bilgi içerikli nesnel entrylerdir. Allahtan bilgi içerikli yazmıyorum.
bütün entry'lerim.
Ancak kötü yürekli insanın yapacağı eylem, sonuçta şu sözlüğe eğlenmek için giriyoruz.
Nedir bu fesatlık?
anlamış değilim.
(bkz: yazarların isimleri)
(#27476812) yani ne alaque?
imladan uzak entrylerdir.
(#32924499)
(#33621042) şu entry'dir. adam gibi bilmediğim bir konuda yazıyorum size giren çıkan ne? tamam boğaziçi, koç üniversitesi vs kazandım diyenleri eksilersin ama kendi çapında iö kazanmış birini de neden eksilersin bu kadar mı gözün döndü nedir bu kıskançlık anlam veremiyorum şu sözlükte.. merak etmeyin lan sıralamam epey gerilerde kendi çapımda bir bölüm kazandım.. kasmayın bu kadar.
(#33611037)
(#33620380)
birinde sevincimi birinde sonuna kadar savunduğum fikirlerimi paylaştım neden eksilendim anlamış değilim.
hemen fırsata çevirdiniz işi amk : ) ah sizi siziii .
tam da bu #33622477 kodlu entry'imdir, beğenilmemesi "ne mana" dedirttirdi doğrusu. Beğenmeyen 1 arkadaş meslek yüksek okulu mezunu sanırım.
Kimileri yazarların düșüncesini beğenmediğinden, kimi site ilkelerine aykırı olmasından, kimileri de keyfiye eksilenen entrylerdir. Bilgi veren entry'i bile eksileyenleri gördüm. illaki toplumun huyuna gidilmeli, bu șekilde entryler girilmeli. Yoksa sürü dıșı olduğunuzu varsayarlar ve eksiyi yapıștırırlar.
(#38950057) şu yazdığım eksilenmiş mesela. Aklım almıyor ama aramızda ağır sapkın, über sapık, insan müsveddeleri var. bu entryde yazdığım her şey eksileyen o kişi içinde geçerli. Ulan şerefsizin evlatları annenden bacından da tahrik olacak derecede hayvansan (tüm hayvan dostlarımızdan özür dilerim) siktir git geber pezevenk.
Siz yine buna dua edin. En azından her gün profilinize girip , 21 Şubat'tan başlayıp 28 ocağa kadar (en son 28 ocakta kaldi eksilemesi. Yarin 27 ocağa geçer sanırım) tek tek entrylerinizi eksileyen kafaya takık bir trolle uğraşmıyorsunuz. Onun için en iyisi sallamamakmış.yazin geçin.