bugün

son kötü oylanan entrylerine baktığında seri olarak gün içinde yazdığı bütün entryleri eksilenmiş olan yazarın girdiği duygu hali.bir kişi bana fena halde taktı bence diye düşünmeye engel olamayan ve bu durumu üzülerek karşılayan yazar.
yazarlarında bir kalbi olduğu unutulmamalıdır.onlar da eksi oy alınca üzülebilir doğal olarak.kalbi kırılabilir.neden ben diyebilir.
seri artı oy veren bir melek olarak beni de cok üzen bir şeydir. itiraf ediyorum istatistiklere bu sayede girdim, hatta bazen "seri artı oy veren melek" başlıgında benden bahsediyorlar nickimi bilmeyerek.
neyse efendim hala benim bir melegim yok, aksine eksiliyorlar hep. valla hic takmıyorum diyemiyecegim ben de cok uzuluyorum.
yazari saovm olmaya iter. 3050 yılında karma için savaşlar çıkması bekleniyor. dünya üzerinde sadece eksi ve artı oy verenler kalacak.

tanıtalım: yazar kişisinin "ne yükseltirim ha karmayı" şeklinde düşünerek veya düşünmeyerek girdiği entarinin eksilenmesi durumu, üzüntü. *
gereksizdir. herkesin aynı fikirde olması mümkün değildir, birinin beğendiğini bir başkası beğenmeyebilir.
Benimdir efenim. Eksi oy üzüyor beni. Neden eksi alıyorum anlamıyorum. Acaba nickte mi bi problem var anlamadım ki.
ergenlik belirtisidir. niye uzuleyim, sikime takmiyorum bile. önemli olan kendi fikirlerini cesurca paylasmaktir. ha bazen trolluk yapiyorum, o zaman aldigim eksiler tam tersi sevindiriyor. ehe.