bugün

gözle görülür elle tutlur henüz bir tane icraatı olmaması durumudur. yancılarıda hala ekrem şöyle böyle diyor ulan demekki akp olmasa istanbul hizmet görmeyecekti . bunların dedeleride böyleydi.
Başlık yanlış olmuş, "istanbul'a" kısmı "istanbul'da yaşayanlara" olarak değiştirilmeli.

Ha bir de "tek" kaldırılmalı diye düşünüyorum başlıktan.

Tuvalet fayanslarını değiştirdi ayrıca yetmez mi?
fatih'in tablosunu asmak için bir tane çakmıştır...

hahah çomarlar nasıl bizim aklımıza gelmedi diye kuduruyorlar...

bu arada; tıpkı yardım kampanyasında olduğu gibi akp yine bu fikri de çalmış ve bir benzerini yapmış.

https://odatv4.com/cumhur...tih-hamlesi-29062041.html

lan allahtan bir iki orjinal fikir çıkıyor...
çivi için fatihin tablosunu alalım dedi ondada tablonun çakmasını almış garibim.
geçen sene tekrarlanan seçimde çiviyi nasıl çaktıysa adamlar hala kendine gelemedi aq.
işinize geleni görüyor gelmeyeni görmüyorsunuz. Adam daha geçen ay çeşme açtı ya.
görsel
gramer bilmeyen siyasi dincilere çaktığı herhangi bir çivi.
(bkz: olmayan)ben görmedim gören varsa haber versin
bunu ekrem başkana sormuşlar
demiş ki:tek çivi çakarım ama bir daha çıkaramazlar
tek kazıkla hallederim işi...
cumhurbaşkanı olacak kişinin dönemin yandaşlarına yaranmasının zor olacağı durumdur. Ama eninde sonunda cumhurbaşkanı olacaktır.
Kafana çakmış çıkmıyor aklından.Ekrem kim ??Babasının oğlundan söz ediyor sanki p.....k.
Hazıra konduğu doğrudur. Hazır olanın içine sıçtığı Daha doğrudur.
icraat yap ulan. ilaçlama bile yapılmadı bu sene. Sivrisineklerden yatamıyoruz.
akabenin 20 yılda memlekete çaktığı çivi.

https://www.sozcu.com.tr/...-davasinda-karar-5578175/
Ak parti de iatanbul'u kaybetmenin hala hazimsizligi var ve imamoglu nun yetkilerini kisitlamak, icraatlerini de engellemek icin mevzuat değiştirip duruyorlar.

Civi cakamasinin nedeni bu olabilir mi?
Ak partinin yaptığı yatırımları kendi yapmış gibi reklamını yapması.
Taktığı tek çiviyi bilmem ama başta burası olmak üzere birçok sosyal medya maymuna akan suları kestiği doğrudur.

Birçok hükümet yanlısı vakıf, trol ya da saçma sapan STK'lar küçülmeye, kapanmaya ya da belediyelerden para koparamamaya başladı.

isterse 25 sene çivi çakmasın, bizler için yeterli.

icraat konusuna gelince istanbul'un kökleşmiş fayton,taksici, balık ekmek, otogar mafyası vs. gibi cumhur ittifakı yalakası yarı mafya grubunun da para musluğunu kesti.

Karın ağrıları bundan.
sahte tabloları belediye duvarlarına çakıyor kardeşim nesini beğenmiyorsunuz.
5 lik dolap çivisidir.
Milletimiz hizmet anlayışı yol-köprü-camii 3lemesinden ibaret olduğu için göremediği çivi. Şahsen bize virüs kapsamında bir erzak paketi geldi ayrıca bana totalde 3200 lira öğrenci yardımı geldi.
Çivi çakmasa da olur. Yandaşlara giden hortumları kesti.
hay masallah yine bir suru orospu cocugu engelledik. allah bereket versin.
dikkat edilirse hep taşra çomarlarının sorguladığı çividir.
istanbulluyum vergimi veriyorum ve fatih tablosu aldığı için memnunum.
tablo sahte falan değil. bellini atölyesi deniyor. o kadar eski tarihli pek çok tablo için bu tarz ibareler konur. değerini düşürmez. ben sanatla ilgilenen toplayan biri olarak konuşuyorum. trabzondaki resim günah diyen ilkokul mezunu çomar sanat eksperi gibi sahte taplo alduğ diyor.
anlaşılan geri zekalıların efendisinin kıçına çakmış başkan en iri çiviyi.
Olurmu Efenim çivi küçük kalır kazık demeniz lazım
Her parti gibi seçim öncesi vaatler seçim sorası saatler olur . Ne alaka onuda anlamadım.
ensar denen vakfın mamasının kesilmesine sinirlenenler, yine ekrem'i hedef almış.

peki bu ak troller, yeşil toplar, ekrem'e niye saldırıyor dersiniz. çünkü şu vakfın mamasını kesti; (bkz: ensar vakfı nda tecavüz skandalı)
Götünüzdedir.