saçma bir eylemdir. neden kendisi dağıtıyor ki belediye görevlilerine versin onlar dağıtsın. hiççç.

olm bu millete yaranılmaz. ihtiyaç sahiplerine ekmek dağıtırsın eleştirirler. kendileri yaralı parmağa işemezler ama oturdukları yerden akıl verirler. mağdurlar için yardım kampanyası düzenlersin yuhalarlar. devlet paraya el koyunca sokaklara çıkıp kutlama yaparlar. hani deveye diken insana.. diye bir söz var ya. hiç aklımdan çıkarmam o lafı işte.
tıpkı süt olayı gibi, sadece "dağıtılıyo" denilen icraat. ne dağıtıldığı, ne birilerinin aldığı belirsiz. çok sorgulayınca "alışmışsınız kafanıza çay atılmasına.. iyilik gizli yapılır" diye cevap veriyorlar. bir iki kurgu dağıtma videosu paylaşıyorlar ondan sonra biz de inanıyoruz.
40 bin tablet ibb gibi büyük bir belediye için çerez parasıdır.

yaparlarsa çok fazla koymaz yani.
bir yardım kampanyası.
yalandır. belediye önce aç karnını doyursun sonra tableti dağıtmayı düşünür. yalan dolandan gına geldi istanbul istanbul olalı böyle vasat başkan görmedi. yazık..
iki maske dağıtamayanları kızdırmıştır.
arkadaş ne zorunuza gitti yahu anlamadım'ki takdir edilmesi gereken durumdur en azından yandaşlara vermemiştir lazım olana vermiştir.bumu sorun yani evinde dogalgazı olan ınsana kömür mü verseydi.
50 kuruşluk maskeyi dağıtmayı beceremeyenlerin bıdıbık yaptığı olaydır.

hadi siz uzay programına.. Uzaya çıkarken bakın bakalım yerli uçağınız götlerde mi...
1 yil oldu uzaktan egitum başlayalı kekrem yeni uyaniyor. Tatilden sıra gelirse ihale faan derken seneye dağıtılır Zannimca.
Acı ve gerçek ki, bir çok kişi bu fırsattan yararlanmaya çalışıyor.
Denetimsiz dağıtılan tabletlerdir.

Eşimin patronu, bu tabletlerden almış asla ihtiyacı olmadığı halde... Ve yazılımını değiştirip içine uygulama yükleme derdinde. (Kendisi milyonluk insan, ayrıca beş vakit namaz kılar. Cemaat üyesidir.)

Kuzenim ise asgari ücretle çalışıyor eşi ile birlikte. Kız temizlik yapıyor bir firmada eşi de paketlemede. Evde üç çocuk iki de yetişkin var anne baba dışında.

Evde karı koca çalışıyorsunuz diyerek vermemişler tablet. Oğlu derslerden geri kalmış bilgisayarları falan yok. Okuma yazmayı tam sökememiş birinci sınıftı bu yıl.

Ne diyeyim ki ben..
Ocak ayı bitmeden 500 bin tabletin dağıtımının tamamlandığı bildiren Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk, 100 bin tableti daha ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını bildirdi.

https://www.hurriyet.com....lcuk-tarih-verdi-41732147

Bu zaten yapılıyordu hatta senelerdir. Aradaki fark bunların bu kadar abartması ve abartılması. Allah kimseyi bu solçomarların durumuna düşürmesin.
Adamların parti ve belediyeleri icraat yapmadıkları için seçmeni icraate aç. Musluk açılışı bile onlar için bulunmaz bir nimet.
(bkz: Kırk bin velid)
(bkz: halid bin tabled)
kim bilir kaç kişi bu durum karşısın da kudurmuştur en az 40.000 tebrikler başkan.
Halkçı belediyecilik anlayışının sayısız nimetlerindendir.

Akp'nin hırsız belediyeciliğinden kurtulabilene ne mutlu..
adamın dibidir imamoğlu.
Belediyesini 2 yılda 10 milyar tl ekstra borca sokmuş olan belediye başkanının ısrafıdır.
Milli Eğitim bakanlığının, sosyal politikalar bakanlığının ilgilenmesi gereken görevi üstlenmiştir. Tebrik ediyorum kendilerini.
ihtiyaç sahibi çocukların tespiti ve buna göre tabletlerin dağıtılması takdire şayan.
he bir de videonun sonlarına doğru tableti düşürmeseydin be ekrem başkan şimdi o tablet ne oldu acaba diye düşüncelere daldım...
`https://youtu.be/oUTUEwgprxE`