nur topu gibi maşallah. istanbullular ödemeye devam etsin bakalım. hayır birde borç alan emir alır diyen bi kemal kılıçdaroğlu var senin partinin başında. klasik.
bu parayla dinazor park yapılmayacaktır şüphesiz.
görsel
görsel
borcun ödeme günü geldiğinde ekrem imamoğlu olaya fransız kalacaktır.
iktidarın kin ve nefret politikasının ülkeye verdiği zarardır. sırf imamoğlu'nu çalıştırmamak için bankalara kredi verilmemesi yönünde talimat verenler içeride kaynak bulamayan belediyeyi yabancı finans kuruluşlarına yöneltmektedir. haliyle parayı da bu yabancı finans kuruluşları kazanacaktır.
(bkz: erdoğan ın ekrem imamoğlu na topal ördek demesi)
(bkz: topal ördek)
(bkz: bunlar topal ördek)
Bütçesini kesiyorlar,
Projelerini engelliyorlar,
Ek kazanç veya yardım toplasa çöküyorlar.
Borç alsa alamazsın diyorlar.

Bi de baktım şimdi italya’ya falan faşist diyorlar.
bu zihniyetin böyle kıvranması, zırlaması, ağlaması ne zevkli imiş. sırf istanbul gitti diye 2 senedir inliyorlar. hele ki halk türkiye de içinde tokat basınca, düşecekleri hal, iyicene efsane olacaktır.

ibb meclisi borçlanma vermez,
yardım yapılır, hesaba el konulur,
sosyal yardım yapılır, akp ve mhp reddeder.

bu borçlar yandaşa veya dinozorlara değil, akp'nin üzerine beton döküp, yapmaktan vaz geçtiği 8 metro projesi için.

heeeeeeeeeeeee, işte. dananın kuyruğu burada kopuyor. bunların inlemesinin nedeni de bu. onca engele, onca çabaya rağmen, adam yine de çatır çatır parayı da buluyor, hizmeti de yapıyor.

delirmeleri bundan.
500 milyon euroyu bulmuştur. istanbulluların yaptığı hatayı ülke olarak ödemek istemiyoruz.
Adam kapütülasyonları canlandırıyor.