bugün

Çağdaş ve laik cumhuriyetin güçlü bir sermayesidir, Şükür sebebidir.

ALLAH onunla olsun, yolu bahtı açık olsun.
görsel
Hakki olani eze eze geri alan baskan.
Çizgisini bozmazsa önü açık.
Aktrollerin bir dahaki maaşları yatmadığında kötülemeyi bırakacakları adam.
Herkes gördü ki; 800 bin farkla istanbulun açık ara patronudur..

Allah utandırmasın.

Darısı reis-i cumhurluğa..
Kendimi bildim bileli böyle bir duygu yaşamamıştım. Geleceğe böyle bir umutla bakmamıştım. Yıllardır bizleri sömürenlerin 2 ayda 2 kez sandığa gömüldüğüne şahit oldu ya bu gözler artık aydınlık gelecekler bir hayal değil. Sağol ekrem başkan. ilerde inşallah 2023'te bu millet seni cumhurbaşkanı yapmayı da bilecektir!
Belediyeden yallananların parti değiştirmesine vesile olacak başkandır. it karşımda havlayacağına yanımda havlasın demiş atalar.
Şimdi gelin ata bindi gidiyor.
istanbul'a rantsız, çıkarsız, dayıcılık yapmadan, paraya tapmadan hizmet edebilirse ne ala.
Tersini yapanların hezimetinden ders çıkarmazsa, bu milletin tokadı yine sert olur.
Yeter artık partinizi, görüşünüzü değil şu ülkeyi sevin.
Particilik bedevilikteki kabilecilikten başka birşey değildir.
Var ol Türkiye!
işte adamı böyle sikerler.
- ibb başkanı ekrem.
kıyıda köşede kalmış bir ilçenin belediye başkanı denilip küçümsenen, azılı trollerin bütün çabalarına rağmen iki kez seçim kazanmış bir belediye başkanıdır.
simdi atamizin fotoğrafını ekrem baskanin mazbatasi iptal edilir edilmez keyifle yerinden soken karakter yoksunu ibb personelleri dusunsun.
görsel
bu gece çok entry silinecek demiştim.

sonunda türkiyeye umut getirmiştir, gençliğe umut vermiştir, liyakat, şeffaflık ve adil yönetim sergileyeğini biliyorum ve kendisine başarılar diliyorum.
8 saat gidis 8 saat donus yoluma değdi be.. HOSGELDIN BAHARIM .. HOSGELDIN TEKRAR SECILMIS BASKANIM
trabzon burması gibi geçirdi.
herkesi kucaklayacağım diyordu, herkesi kucaklamadan önce pkk nın kucağından insin artık.

evet.
Umutlarımızı boşa çıkarma başkan, 2023te daha iyi yerlere de geleceksin.
Bugunden itibaren lakabi " tecavuzcu ekrem" olmasi gereken kisi...
Ya kardes, 15 bin farktan 20 bine cikarirsin ,anlariz...
hadi bilemedin 30 bine cikarirsin ,onuda anlariz...
700 bin fark nedir ya!
Nasil bir fantazidir bu,
Nasil bir hayvan gibi seetmedir bu ! ))))
Adamlar seni tecavuzden dava etseler, haksizsiniz diyenleri olmayacak.
Seçim sonrası açiklamada kalabalık tek yürekti. "Hak, hukuk, adalet" diye bağırdı, tüm kalabalık tek bir ağız tekrarladı "Hak, hukuk, adalet"!!!
Insanlar bu seçimle gösterdi ki tek adamcılık, "En iyi biz biliriz ulan"cılık, rant, israf artık tahammül edilemez noktada. Sadece bunun için bile yasasin demokrasi ve bize bu fırsatı veren ulu önder mustafa kemal atatürk!!!

Umut olmuştur.
28 yaşındayım ve ilk kez umutluyum. nolur sen de bizi hayal kırıklığına uğratma ekrem abi.

not: esenler seçmeni.
806.767 oy farkı olur mu be,
o'ha imamoğlu!

https://www.youtube.com/watch?v=6TM85FiGzOw
benim başkanım değildir.

lan ben istanbul'da ikamet etmiyorum banane mk.
Sadece ibb başkanı değildir. Aynı zamanda bir iktidara, bir cumhurbaşkanı, bir başbakana ve birçok önemli siyasi kişiye 2. Kez ezmiş birisidir. Artık adamın ismi var. Önü açıldı adamın. Erdoğanın sonu bile olabilir.
Yeni bir lider.

Bunu yapan da akp' dir.

Kazanılmış hakkını zorla gasp ettiler, sökerek aldı. Umarım birilerind ders olur da şapkayı öne koyup düşünürler.

Hiç sanmıyorum ama.
bütün instagram hikayesi atan arkadaşlarım ekrem imamoğlu'nu atatürk zannediyor.

(bkz: kötünün iyisini güzellemek)

(bkz: abdurrahman çelebi)