bugün

şu aralar herkesin dilinde olan görüş. mantık olarak bakarsak çokta doğru geliyor bana.

http://www.gercekgundem.c...akpnin-oylarini-dusurecek
Yalan dolan olan söylemdir.

Evelallah üstesinden gelinecek ve bu manipilasyonları yapanlar bedelini ödeyecektir, nevet.
bu yılki erken seçimin erkene alınmasının en muhtemel sebeplerinden biri.
doğru tabii ama başımızdaki demagog da öyle böyle demagog değil..

dün konuşmasını izledim..

dozunu artırmış iyice..
akpnin oylarını düşürür ama ak partinin asla.
hangi ekonomik kriz diye şaşkınlığa neden olur.
Ameriga nın oyunu bunlar, biz güçlüyüz!
bir daha seçim olursa düşürür.

memleketin bekaası için bir daha seçim yapmamaya karar verdik diye açıklama yaparlarsa kim ne diyebilecek bundan sonra?
10 seçimdir aynı masal.
Geçin bu masalları.
Slogan belli.Ne kadar geçim sıkıntısı o kadar oy.
Her secimde ayni terane. ekonomi bombok, iki sene once darbe oldu, sehirlerde bombalar patladi, ulke multeci kampi haline geldi, pkk terorune bir suru sehit verdik ama hala yuzde 60 oy aliyolar.

Bunca seye ragmen bu adamlar yuzde 60 oy aliyorlarsa bu buyuk bi basaridir.
görsel
eskiden de krizler olurdu -hani şu yarrak kafalıların mevcut krizler ilgili her başlıkta 2001 de çok mu iyidik sanki" dediği türden- lakin bu krizlerin bedelini siyasetçilere ödetirdi halk.

şimdi bırak hesap sorup bedel ödetmeyi, eğer imasını bile yapsan hemen insanlarn hakkında soruşturma açılıyor hukuk oyuncak oldu resmen. kaldı ki bütün olumsuzluklr da "dış güçler" e ihale ediliyor. sanki 6 milyarılık dünyada kimse bu dış güçler başka işleri güçleri yok kafayı bizimle bozdular.
(bkz: ortalığı çok karıştırdılar ben akp ye vereceğim)
(bkz: ülkeyi karıştırdılar oyumu tayyipe vericem)
t: düşmeyecektir.
ekonomik kriz falan zerre umurumda değil ama, şu arsız surilere bir ayar vermezse r.t.e kendi bilir.
Ne krizi, kriz ne arar la bazarda.

Türkiye coşacak, ekonomik dev olacak söylemleriyle yeni bir seçime girip kazanacaklarını düşünüyorum.

Ah kodumun dış güçleri bir bitmediler.

Bunlar hep dış mihraklardan ötürü.

Hayin, vatan hayini.

(!)