bugün

görsel

evet az önce aldığım bayram şekerini emiklerken farkettiğim tuhaf gerçek. aynı zamanda cumhurreis adayı ekmel beyin fotoğrafı açıktı. kendisine 10 sn baktım ve retiküler aktifleyici sistem frekansım düştü , beyin sapı gevşedi , ficud '' abi ben kaçarss'' demeye başladı , beyincik , omurilik soğanı , soğancık artık ne varsa işte hepsi pelte gibi oldu.
ekmel bey adeta bir sedatif , adeta bir diazepam , adeta bir morfin.

kendisi uyku getirdi.
neacaip.
Konuşmaya başlayınca horlatıyor o derece.
seçilirse ahmet necdet sezer gibi Çankayadan ayrılmayacağının sinyallerini bolca veriyor. Hatta söylediklerine bakılırsa pijamalarını çıkarmayacağa benziyor. kısaca oldukça pasif monoton birisi ve bu adam seçimin doğasında olan rekabet anlayışınıda öldürüyor.
rakibinin insanın çişini getirmesi kadar mühim değildir.
Cok pasiftir kendileri. Cumhurbaskani olmak istiyorsa az canli, kanli olmalidir.
11 saniye bakınca aşık etmesi. Uu baby çok Çılgın.
10 dakka dinleyince hayattan soğuyabilme riski mevcut. denedim, hayat felsefem kavi olduğu için yırttım.
abdullah gül'ün 7 yıl bu makamda görev yaptığı ülkede cumhurbaşkanı olmak için kan-can arayanların olması ilginç.
Tayyibin uyuklarken sikmesinden daha iyi bir durum.
doğrudur. ama en azından tayyip gibi sinirleri zıplatmamaktadır.
Ezan gibi adam olduğundandır.
Adamda jygulpuff etkisi var. Bi konuşuyor, ülkecek mayışıyoruz.
adamın sesi uykumu getiriyor.dede sesi var adamda.
mansur bir ekmel iki. ikisinin billboardlardaki resimlerinde de aynı samimiyetsiz gülüş mevcut.
mansur un sloganı da yavaşlı bir şeydi.
pr için ak partiden destek almalılar.