gelecekteki halifelimiz. (bkz: bakara makara).
"Bu çarpılmıyorsa ben ne çarpılacam lan" diyerek avunduğum yegane insan(?).
dinle alay ettiyse, bana ne, günahı boynuna. var mı ötesi? bitsin artık şu tatava.
Zeka seviyesinin üniversiteler tarafından, hem de öyle ODTÜ, Hacettepe gibi zerzevat ünilerden değil, Oxford, Cambridge gibi sükse markalardan onaylandığı konusunda derin duyumlar aldım.

Fenerbahçe'nin bekir'i gibi, insanların hayata devam ederken aslında yüksekten uçmanın kötü bir şey olmadığını hiç unutmamasını sağlayan bünye. Ona baktıkça "bu hayatta aslında çok iyi yerlerde olabilirmişim lan" diyorum.
görsel
yüzünde akp nuru taşıyandır.
(bkz: biz onu bana fix dipozit yapalım/#23482846)
dine saygısı olmayan eski bakan söylemidir. utanmadan bir de millete dindarlık taslar bu tipler.
Her cuma facebook ta.
meclisteki fezlekelerle ilgili görüşmelerde iddialarla ilgili söz alarak şunları söylemiş eski bakan kişisidir:

"paralel yapı, şantaj, montaj, makyaj, iman, ahkam, yasa dışı dinleme, kimsenin haddi değildir sizin hiç değildir!"

hani diyor ya çok sayın başbakan "tencere tava hep aynı hava" işte bence bunu söylemenin tam yeri burasıdır. 17 aralıktan beri duyduğumuz başka bi şey yok *
katli vaciptir.
harbi bunun katli de çok makara olur haa.
Huc guven vermeyen yalaka tipli insan. Siyasi gelecegini sekillendirmek icin uc kurusluk adamlarla makara muhabbeti yapan densiz.
rezil herif.

allah o kadar büyük ki, o bakara makara diye bahsettiğin sureden ayet kullanmak durumunda kaldın bugün ona da ayet demedin yunus emre'nin sözü dedin.
adamı resmen rezil ettiler yahu. dalga geçtiği bakara suresinin 216. ayetini bu kez de bir büyüğünün sözü diye söylemiştir. allahın sopası yok işte.
hakkındaki meclis soruşturması istemi akp lilerin oylarıyla reddedilmiştir. sürpriz olmamıştır anlaşılacağı üzere.
dün mecliste kürsüye çıkmış. eline de bir kağıt tutuşturmuşlar. hırsızlık iddialarına cevap verecek sözde. kürsüye çıkıp kumpas hainlik iftira şerefsizlik itibarsızlaştırma çabası gibi bi yığın martaval okuduktan sonra din türban allaha falan bağlamıştır sonunda. hakkındaki iddiaları çürütecek tek bir delil gösterememiştir.
bazı milletvekilleri konuşması sırasında sandalyelerini çevirip tepki göstermişlerdir. bkz:http://s26.postimg.org/5w...7mx/Bm49gz2_IEAECu_At.jpg
akp'nin kürt, ermeni ve yahudi dönmesi hainlerden oluşan kadrosundaki kürtlerden biridir.
Başkası tarafından hazırlandığı açık olan kağıt ile tbmm'de kendini savunma aczi içinde olan kişi.
akp den soğuma nedenidir.
meclisteki konuşmasında muhalefet milletvekilleri götünü dönerek dinlemiştir kendisini, ''aha buna anlat'' dercesine çok iyi ya. *
bu bakara iyi makara diyen şahsiyet. cuma günleri ayet sallamasıyla meşhur.
iyi çakar. internetten bulduğu ayetleri sabah erken saatte bulur ve bir ayet çakıyorum anında 30 kişi like yapıyor diye övünür.
Bugun yine cuhmurbaskaligi ile ilgili " mart geliyor kedilerle birlikte cati cati gezerler" aciklamasindan sonra zeka yasinda suphelere mahal vermeyen makaraci bakanimiz.
skrillexe hayko çepkin diyen garip insan.
sa şimdiye kadar hakkında paylaşılan çocuk capslerinin hiçbirine hükmedigim eski ab bakanı. komik değil abi adam çirkin, onun yerine utanıyorum ben nasıl gülüyorsunuz siz ona. ayrıca dini akp'nin nasıl oyuncak haline getirdiğinin en büyük kanıtı olan zattır kendisi, sevmiyoruz.