bugün

bu bir uktedir ve uktecinin notuda şudur ;

ege üniversitesinde beden egitimde dahil butun bolumlerde bulunan egitimin gayet kaliteli oldugu bazı bolumler icin gercekten gerekli hala lise ortamının bulundugu ve zilli egitimin yapıldıgı bir tur universiteye hazırlanıldıgı cok rahat edilen yerdir. ege ye gelenlere tavsiyemdir.

ukte dolmuşur. (bkz: uktecinin notunu entry olarak kullanan yazar)
öğretmenlerin, canları sıkılınca dersleri bıraktığı, hazırlık programıdır. olayın sık sık yaşanması, can sıkmaya başlamıştır.
lise hazırlıktan pek farkı olmayan, verilen eğitim ile sadece ingilizce temel bilgilerinizi hatırlamanıza yardımcı olacak, ilk dönem itibariyle gördüğüm kadarıyla rahat edilen senedir.
Block dersler insana gına getirir. Az değil 90 dakika amk. Ha bu dönemde dilediğinizce gezebilir, tozabilir, üniversite özgürlüktür ayağına yatabilirsiniz. Ama her güzel şeyin olduğu gibi hazırlığın da sonu vardır. Bölüm dersleri başlayınca bu tutumunuzu sürdürürseniz götünüze giren şemsiye açılmayabilir.
Geçen sene çoğu öğrencinin kaldığı güzide kurum. Muafiyete girmeyince de hazırlık okuyorsun, bir şey olmuyor.
ilk senem. sınavlara girmedim temel düzeyden başlayacaktım. az önce listelere baktım ismimin olmadığını gördüğüm güzide hazırlık.. yardımları bekliyorum.
kitap değişikliğine gitmiş sanırım bu sene ve o kitaplar orjinal hali ile 340+7 tl * olarak kafamda patlayacak.