bugün

bunu bana yaptıracaksınız dimi illa ! uyarıyorum dinlemiyosunuz. illa ayarı verip ağlatıcaz sizi. ben ağlatmak istemiyorum. yufka yürekli bir insanım ama yeter ağzınızı yüzünüzü s.kerim yani. o kadar!

neyiniz efsane ?

ecnebi fakirlerin giydiği converse'leri giymeniz ve statü kazanmanız mı efsane ?
1000 lira aylık gelirinizle 2000 liralık telefon almanız mı efsane ?
ecnebi fakirlerin yediği yağlı hamburgerleri yiyip kendinizi zengin sanmanız mı efsane ?
gezi parkı eylemine gidip fotoğraf çektirip face'e koymanız mı efsane ?
tüm özgürlüklerinizi tek tek kaybederken öte yandan devlete kapağı nasıl atarım diye deli gibi kpss çalışmanız mı efsane ?
kadınlara hakaret etmeniz mi efsane ?
system of a down dinleyip ermeni soykırımına karşı çıkmanız mı efsane ?
bi tane dünya çapında sanatçı çıkaramamanız mı efsane ?
bi tane adam gibi bilimsel gelişmeye imza atamamanız mı efsane ?
starbucks'ta devrimci sohbetler yapmanız mı efsane ?
ülkü ocaklarına gidip 10 kişi 1 kişiye dalıp delikanlılığa bok sürmeniz mi efsane ?
odtü endüstri mühendisliği okuyup kim 500 milyar ister'de ilk soruda elenmeniz mi efsane ?
her boku yiyip birisi peygambere sövdüğünde birden müslüman olduğunuzun aklınıza gelmesi mi efsane ?

siz varya siz, dünyanın en samimiyetsiz, en kolpa, en popülist, en özenti ve en çok sömürülmeye s.kilmeye müsait zibidi nesilsiniz.

kendinizi avutun bakalım şöyle yaptık efsaneyiz böyle yaptık efsaneyiz. y.rrak afedersiniz.

yazık amk şu ülke için zamanında canını feda edenlere yazık. sizi görseler allah belamı versin abd himayesine girmeyi tercih ederlerdi.
adam hakl ıbeyler dağılın.