bugün

hemen bir tane anlatip acilisi yapayim.

bir gün fransiz alman ve türk üç uludağ sözlük yetkilisi oturuyormuş. turk mod, bir hatundan bahsetmeye baslamis. diğerleri de ne güzel dostum mutluluklar demişler.ne güzel sonunda istediğin hatunu düşürdün sözlükten. o kadardır ugrasiyordun demiş fransiz. sakincasi yoksa ismini soyle de bi sikinti cikmasin sonuçta bizim amacimiz da buradan kari götürmek demiş . ingiliz mod bi yandan hemen baslik acmis. 'kari değil kadin" diye. kendi kendine " ooooo bu basliktan iyi prim yaparim demiş " . fransiz susun cenenizi durtucem iki dakika konuya odaklanin demiş kizgin bir ses tonuyla. hemen hatununun nickaltini acmis. o da ne biri hatuna hakaret küfür abovvv gözü donmuş fransizin hemen klavy sindeki tüm tuşlara basarak 282828 gün çaylak yapmis o yazarı . tabii fransizin kuturdettigi yazari gören ingiliz ve türk baslarini öne egmisler , megerse hepsi kutur kutut kuturdetiyorlarmis ayni yazari. bunu gören ingiliz hemen davranmis fransizi çaylak yaomis.türk durur mu davranmis klavyesine o da ingilizi cizittirmis ve mesaj atmis hatuna. tatlim ben geldim ama o da ne megerse o da hatun değilmiş. sonra hep beraber başka am avina cikmislar.
Temel bir gün uçaktan atlıyo dünyayı tutturamıyo.
Ömrümün sonuna kadar unutamayacağım fıkralardır. Ümstat o nece bir fıkra idi öyle. Evet
- başka kimse yokmi,başka kimse yokmi.

Bir Fransız bir ingiliz bir alman bir de bizim temel bir gün uçağa binmişler.

Pilot bunları görür görmez
"yine mi siz amına koduklarım" demiş...