bugün

yeni ambalajıyla barça'nın renklerine göz kırpan efes harikası.
tuborg extra kadar çabuk kafa yapmayan bira.
ağır içkilerin sonrasında ve cila çekme olayının baş rol oyuncusudur. ve unutulmamalıdır bir tane bira yoktur,iki bira vardır. çirkin kadın yoktur az vodka vardır.
kutu extranın sonlarına doğru tadının ekşimesinden dolayı bardakla içmenizi öneririm. şişe extra heryerde bulunmuyor ne yazıkki.
son günlerde tadında değişiklik olduğu çok belli olan bira. formülünü değiştirmiş olsa gerek efes çünkü; her zamanki ağır, bir yudum alındığında yüz ekşiten bira gitmiş yerine; şekeri daha çok olan bira gelmiş. önceden içince; insan ulan nasıl içiyorum bu mereti amk. bir daha almam diyordu. ancak şimdi tadı berbat bir halde. sanırım çok daha çabuk kafa yapsın diye içindeki alkol oranını azaltıp, şeker oranını artırdılar ve güzelim birayı bok ettiler. o zaman tek seçenek kalıyor:

(bkz: kırmızı tuborg)
2 milyon la kafayı 1 trilyon yapmak.....
vodka üstüne cila yapılması şiddetle tavsiye edilir. ertesi güne acayip dinamik kalkılmasını sağlar.
yaz günleri daha da bir çok çeker insanın canı.
içenin hammallığını hafifletir, bira hammallık denilemez extra ise.
kırmızı tuborg'un yanında halt etmiş iğrenç şeydir. hafif şarabımsı bir tadı da yok değildir; ama çerezsiz içmek geniş bir mide ister.
6 tanesi=o geceyi hatırlayamamaktır.
(bkz: iyi arkadaş)
edit: votka cilası.
şişe efes ile kıyaslanmayacak kadar boktan tada sahip saçma bira türü. öte yandan; efes fanatiği olmama rağmen itiraf etmeliyim ki klasmanında kırmızı tuborg'un tahtını bile asla sallayamamıştır.
efes'in tuborg karşısında aldığı tek mağlubiyet.

(bkz: bir üstteki entrye katılmak)
ev taşıma esnasında dar koridordan odaya girmeye inat eden bir adet çek yatın başa bela olması sonucu bir saat boyunca sinirden köpüren iki kişi üçer adet extra kapıp içmeye başlar. extralar bittikten sonra tekrar çek yat tutulur havaya kaldırılır biri o tarafa yalpalar biri bu tarafa on saniyede çek yat odaya girmiştir. bu da böyle bir anıdır.
eski acı tadı kalmadı sanki, içimi daha bir güzel gibi, ya da ben iyice kaşarlandım, bira derseniz extra dan başkası yalan derim.
içtikten sonra çok rahat 1 litre* işeten bira.
hayattır candır.
büfede kırmızı teneke tuborg olmadığı için alınan yüksek alkollü mayalı içecek.
az önce içtiğim tadı leş gibi olan bira.
(bkz: son çare)
`tuborg special'ın alternatifidir. biranın hasıdır. gerisi sudur, hamallıktır.
dostlarla ortamlarda ilk tercih sebebimiz.arasıra içine bir kesme şeker de attığımız olmuştur.
işe yarar alkolün kana temas ediş sürecini kısaltır .
bundan 3-4 tane içtikten sonra kafası güzel olmayacak insan yoktur.

türkiye'deki en sert biradır.

%7.5 alkol oranıyla bir kutusu, iki kutu biraya eşittir.
az içki içenlere alkolün çarptığı bünyelere asla tavsiye edilmeyecek efes harikası.
extra bir şeyler yapmadan extra hissetmenizi sağlayan bira. elbette bunu yapan ismi olmayıp içinde beyin kimyamızı değiştiren alkol olsa da takdir ediyoruz. nasıl olsa ölüyorken aman ne kötü demenin anlamlı tek yanını bulamıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar