bugün

yok öyle nedenler filan. bu başlıkları görenler de sapıtacak o olacak sonunda..
efendi erkek ilk fırsatta patlatmadığı içindir. patlattıktan sonra akıl başa gelir de, geç gelir.

hani derler ya "kızlar dura dura hiç olur, oğlan dura dura koç olur." efendi erkeğin vakti geç gelir o zaman da o size bakmaz.
sıkıcı olmaları.
sıkıcı olan erkek tiplemelerin den.
akıllı kadınlar her zaman diptekileri seçer.
onlara kendilerini lord gibi hissettirmekte de çok başarılıdırlar.
bu yüzden diptekiler, bu akıllı kadınlara tutunarak öyle bir sıçrarlar ki, onlardan başka herkes dipte kaldı sanırlar. bütün yersiz özgüvenleriyle hem de.
bilen bilir, bu da biz kadınların çok hoşuna gider.
öyle bir neden yoktur ! çok güzel de aşık olunur...ama ne yazık ki aşık olunan erkekle gerçeğinin arasında uçurumlar vardır...
kardeş o zaman piç sevgilinden boynuzu yediğinde zırıl zırıl ağlamayacaksın. hep östrojen bunlar hep...
en yaygın nedeni haddinden fazla değer vererek sıkmaları olsa gerek. yine de efendi erkek iyidir, kıymet bilir mutlu eder.
Sadece sözlükte var galiba o efendi erkekler günlük hayatta karsilasamadik kendileriyle .
kesinlikle insanın birşeyi elde ettikten sonra vazgeçme huyundandır.
önceden bu duyguyu bilmiyordum çünkü kimse bana değer vermemişti.
ama şimdilerde anlıyorum.
hiç bir zaman ona aitmiş gibi davranmayacaksın akılda hep bir acaba bırakacaksın diğer türlü zor arkadaş.
efendi erkek biraz saf erkektir. *
bulunmuyor ve tercih söz konusu olmuyor.
nedenlerin en başında kolay elde edilebilmeleri gelir. kızlar zor erkekleri sever.

(bkz: zor ise sev ama sevmiyorsa zorlama)
nedenini yıllardır anlayamadım. ya harbiden melek gibi biriyim ya da ucubenin tekiyim başka açıklamam yok.
kesin çok egoisttir diye düşünmek. genelde böyle de olurlar. ben öyle düşünüyorum. *
(bkz: kızların odun erkeklerden hoşlanması)
fazla çekingen olup bir türlü açılamamalarıdır.
mallıktan başka bir şey değildir.

efendi erkeği tercih etmeyip piç erkeği tercih eden ya ben bunu adam ederim mantığıyla bir yerlerini yırttıktan sonra ''ayy ben artık mantıklı bir ilişki istiyorum'' triplerine girer bu tipler.. evlerden ırak.
efendi insan, dürüsttür, değer verir, önemser, korumaya çalışır, sevdiğini belki fazla belli edemez ama, kalbi cehennem gibi alev alev yanar..
bu yüzden kaybederler
efendi erkek peşlerinden koşar çünkü sever onları, ee tabi peşinde koşan var haliyle türk kızıda bakmaz bunlar. *
aslında şöyle diyebiliriz, tapan tepilir, tepen tapılır...
eğri oturup doğru konuşalım, kaybetme korkusu yok, ilişkide ekşın yok, heyecan yok, zaten sana değer veriyor-seviyor biliyorsun. bu da sıkıyor bir süre sonra.
kaybetme korkusu olacak, başkalarına tercih edilme ihtimali falan olacak ki iyice bağlansın bu hanım kızlarımız.
sadece hanım kızlarımız değil, bence karşı cins için de geçerli bu.
acı bir gerçek ama realite bu gençler.
kadınların anaçlık duygusuyla hareket edip, efendi erkek görünce "bu zaten olmuş" deyip piç erkek görünce "ben bunu adam ederim" diye düşünüp harekete geçmesinden dolayı olabilir. ya da ben saçmalıyorumdur. ama öyle herhalde.
cunki efendi erkek sıkı. kusursuz olan her sey sıkıcı gelir insanlara. misal efendi olmayan erkek de heyecan vardir gizem vardir. bu entry efendi erkeklere hakaret amacli yazilmamistir.
pasif olmaları. ana kuzusu gibi kendilerine güvensiz durmaları.
olmayan nedendir. efendi erkek baş tacıdır.