bugün

efendi erkek candır. Güzeldir nasıl eğlenileceği öğretilmelidir.

Piç erkek ise heyecandır geçicidir.
(bkz: Efendi erkekleri dövüyoruz kampanyasi)
mel'un kampanya. tam da piç erkek olmuştum. ilk bedelliye 30 bin veren orta düzey yönetici gibi hissediyorum.
harbiden efendi erkek var mı lan. ben bir tek babamı tanıyorum efendi olarak. o da büyük günah işlemiş belli ki çünkü benim gibi bir oğlu var.
Benim gibi efendi olan insanlar için destekleyeceğim kampanyadır.

(bkz: profesor snape)
evde göt büyüten, sıklıkla bilgisayar oyunlari oynayan, dersleri gene de basarili olan, kizlarla cok fazla muhabbeti olmayan, küpe takmayan, dövmesi olmayan, kas yapmayan, kibar olabilen, zeki, cevik ve ahlakli turk gencini övme girisimleridir. Kusura bakmayin ama züppe erkeklerin bir boka yaramadigi, bir isin ucundan tutamadigi, anca kari kiz pesinde kostugu gercegini goz onune alirsak efendi erkekler övülmeye degerdir.
görsel
kendini seven erkektir, seven sevmeyi saygıyı bilir.
ben degilimdir. haftada bir caylak yemektetimdir. bundan sonra her cumlenin sonuna dir dır koyacagimdir. tamamdir. okeydir. efendiyimdir. amina koyimdir.
paradise05 yazıştı onayladı ve piyasaya sürdü sizler için kızlar ,kıymet bilin yahu.
Övün tabi.

Desteklenen kampanyadır.
"mahmud efendi çok mübarek insandır." diyerek katıldığım kampanya.
Övmeyenin yüreği kurusun!

görsel
böyle tatlı adamları övebiliriz. misal ben https://cibuu.com/blog/20...inda-eglenceli-gercekler/
Efendi erkekler olmasa, bu dünya'da baba olarak görülmeye değecek kimse kalmazdı.
Ağzımı yerim yaa.
(bkz: hepimiz erkeğiz hepimiz efendiyiz)
efendi olun...
efendilik her zaman prim yapar.
bakin yuzuklerin efendisi'ne nasil prim yapti.
olay yuzukte mi?
hayir efendilikte.
Destekledigim kampanyadir.

Siz böyle efendi erkekleri halâ bulabiliyorsaniz kıymetini bilin. Sevin ve sayın.

Hepsi bir tanecik onların.
Üç beş tane serseri için uzmeyin.
Sizler varsınız diye erkek dusmani degiliz. Optuk.
eksilenmeyi göze alarak. p*çlere verin (şans) efendileri övün. "nerede adalet" isyanı çıkması yakındır. allahtan çok da efendi değiliz.