bugün

(#27467360)
Sanki.
Altın kural, sadece seviyorsan reddedilirsin.
iyi Bir Kadınla iyi Bir Erkek Birlikte Değildir. Çünkü; Kadınlar, Kötü Erkeklere Aşık Olup iyi Erkeklerle Dertleşir.
Çünkü anlayamadığım halde efendi olmayan erkek her zaman çekici görünüyor bir havaları var.
Ama yaş ilerledikçe hem aile baskısı hem de birine güvenmek istediğimiz için efendi erkek arayışı içinde bulunulur.
efendi değil pısırıktır o.
Mıymıntı olduğu için olabilir mi ? Bakın efendilikle karıştırıyorsunuz.
normal şartlarda hiçbir erkek efendi olmaz. saygılı olur ama efendi olmaz. herkesin içinden az çok bende şu piç erkekler gibi olsam diye geçmiştir. nedir bu efendilik olayı tabii ki özgüven eksikliği. kendine güvenmeyen birey kendini ortaya çıkarmaktan, konuşmaktan, tanışmaktan, kendisine kazık atan kişinin dahi kalbini kırmaktan, ondan bundan geri çeker hep kendini. özgüveni eksik olduğu için hoşlandığı kıza derslerin nasıl diye saçma salak sorular yöneltir. piç erkek ise ayakkabın güzelmiş, saç rengin hoşmuş, hatta daha ileriye giderek bacakların göğsün güzelmiş diyebilecek kadar sohbet muhabbet ilerletir. haliyle en kezbanımsı en canavarımsı kızı bile heycanlandırır böyle şeyler tabii ki doğanın gereği ben ağır kızım ulan majı vermek için başta tersleyecek falan ama öyle böyle tav olacaktır bir şekilde erkeğe. yani efendi erkek olmaz saygılı erkek olur. konuşmamak efendilik değildir özgüven eksikliğidir. mesela evde şen şakrak illahlah çektirip dışarda sus pus olan kişiler efendi değil özgüvensizdir. kişinin efendi olduğunu anlamak için ailesiyle, en yakınıyla olan ilişkilerine bakmak ondan sonra efendi olup olmadığına karar vermek gerekir. kısacası özgüvensiz erkek reddedilir.
avrupada olsa reddedilmez, türkiyede reddedilmesi sebebi, parasız oluşlarıdır, çünkü paralı erkekler illaki yavşak ve şımarık olurlar, böyle puşt gibi, ibne gibi birşeydirler, ciddi ve efendi erkekler ise genellikle parasızdırlar, zar zor geçinirler, türk karıları o yüzden bunlardan hazzetmez, sen benim makyaj paramı bile karşılayamazsın derler...
Kızların mallıklarından biri bu olay. Bize düşen efendiliğimiz ile gidene tepkisiz kalmaktır. Zira giden kızdan daha iyilerini hakettiğimiz aşikar. Bunu avunmak için söylemiyorum. Eninde sonunda o terk ettiğiniz çocuk temiz güzel bi kızla evlenip yuva kurup mutlu oluyor. Sonra da terkedilişine aklına gelince gülüyor o kadar.
4s kuralı gereği.
Kızların malligindan.
Ne kadar kiz var salak kaba kro işsiz serseri piç erkekle .
Sonra yiyip dayağı oturuyorlar.

Bakın bunu ben efendiyim kizlar beni secmedi diye demiyorum.

Etrafımdaki düzgün erkekler boşta . Ne kadar hırsız yalancı şerefsiz tip var kizlar peşinde.

Sonra o kizlar gelip dert yanıyor bize.
Hassiktir ordan.
Efendi erkeğin bulunduğu ortamda popülaritesinin olmamasıyla alakalı durum.
Haliyle kızlarda piç diye tabir ettiğimiz ortam çocuğu, yalaka erkekleri çekici buluyorlar.
efendi olmak ve pısırık olmak arasındaki ince ayar tutturulamadığı için olabilir.
Allah'ın sevdiği kuludur ondan.
Kibarlığı sırf kadınları etkilemek, kadınlara nispet yapmak, yalakalık için yapan kitle reddedilir. Bir kadın uzaktan izlediği adamın yaşlı bir amcaya yardım etmesini itici bulmaz, bulmamalı.
sözlükte devam edegelen aptalca bi söylem.

efendi erkekler reddedilmez dostum- efendi erkekler genellikle aranır bulunur ve evlenilir. efendiden kastınız iktidarsız falan diilse, hiçbi şekilde reddedilme durumu olmaz.

konuşmayı bilen erkekler, genelde kadınları elde eden şahıslar olurlar.

bu mantık yanlıstır.
Yahu ben hrp diyorum bak ben efendilikle oküzlük arasından git gel yaşayan birisiydim
Şuan öküzün alasinı yapiorum nedenmi çünkü umudu kesdim bunun icin kaybedicek biseyim varmı yok
Hem emin olun bu hareketlerim bazılarının hosuna bile gitmaye başladı.
öyle bir şey yok. efendi erkek pek reddedilmez, sadece daha az teklif eder.
kadına bağımlı olmasa dahi bağımlı gibi durduğu için. ben olmasam bu verir yaprağı yedi diye düşündürürseniz kızı, karakter sorunundan değil de sorumluluk almamak için tekmeyi basar.

kafam dalgın biraz, pek tanımlayıcı yazamadım. ama anladınız siz.
ezik ve sıntır oldukları için.
Efendi olmanızla alakası yok. Sizi de seven doğru düzgün hanım kızlar oluyordur muhakkak ama onda etkileyici birşey bulup da sevemiyorsun işte. Zorla olmuyor ki bu duygular. Biz de çok sevmiyoruz yani her an terkedebilecek piç erkekleri.
kızların reddetmekte haklı olduğu erkektir. efendi erkek yoktur özgüvensiz erkek vardır. her erkek içinde az da olsa piçlik barındırır fakat özgüveni olmadığı için yapamaz. ıkına sıkıla kıza teklif eder hadi kız da kabul etti diyelim ee sonra özgüvensizlik başa iş açar kız sonra basar tekmeyi olay özgüvende bitiyor.
Efendi adam, doğru insanı bulsun diye.
Bünye olarak afedersiniz serseri tiplere alışık olduğumuz için o panikle reddediyor olabiliriz. Try again.