bugün

kocaelisporla el sıkışıp anlaşan futbolcu.cuma günü türkiye'ye gelip imza atacaktır kendileri.
kocaelispora geldiği takdirde, sonunun zamanında kahramanmaraşspor a transfer edilen şu anda adını veremeyeceğim 3 brezilyalı oyuncuyla aynı olmasından çekinilen futbolcu..

şimd cin kulüp yetkilileri bahsi geçen 3 brezilyalıya maraş ı istanbul gibi anlatıp, ön mukavele - şunu bunu imzalatmış, şehre ayak bastırtmışlar.. ama brezilya insanı zekidir, çeviktir, kıvraktır.. 2 tanesi gerisin geriye kaçmış, muhtemelen 3. sü de fenerbahçe ye "başkanım beni al" deyip izmit yakınlarında bir dönercide işe başlamıştır..

ama şu bir gerçek ki, edgar davids in oynadığı bir kocaeli deplasmanı ligin tadı tuzu olmaktan uzak değildir..
esmer şeker? a yok hayır ..
kocaelispor camiasının ancak rüyalarında transferini görecekleri futbolcu. serhan gürkan bi' güzel yaptı reklamını.
kocaelispor'a transferi sorulunca "kocaelispor kim" diye sormuştur kendisi.

demek ki yenge kafaya sağlam vurmuş. unutmuş herşeyi edgar abimiz.
(bkz: kocaelispor kim)
kocaelispora gelmesi garanti edilen hatta % 99 gibi bir istatistik verilen fakat gerçekleşemeyen transferin baş kahramanı.
batman petrol spor ile 3 yillik sözleşme imzalamak üzere yarin saat 13.00'te Hasankeyf havalimanina inmecek futbolcu.
kendisi barcelona' dayken mac devam ederken sahaya giren bir oyuncunun kendisinin yanina geldikten sonra polsilerin taraftari imha etmesine, taraftara sarilarak ve polise " stop " diyerek engel olan oyuncudur.

ayni zamanda 2002 world cup da ronaldo nun bacak arasindan topu dahice kapisinin resmi dillere destandir. harika insan evladidir. galatasaray linderoth' u almadan once kendisinin kapisini calmistir ama kariyerini ajax da bitirmek istemistir.
küçükken televizyonda gösterip o gözlüklerden ben de istiyorum diye aileme trip atmama sebep olan oyuncu.
(bkz: bulldog)
bir şekli ve karizması olan , iyi futbolcudur.
bu futbolcu sıradan bi futbolcu değildir. gözlüklü çocuklar için umuttur. gözlüklü çocuklar için hayaldir. "bir gün futbolcu olacağım dendiğinde"biri "hadi lan dörtgöz" derse cevaptır bu futbolcu. biliyorum çünkü bende o çocuklardan biriyim. 4 yaşından beri gözlük takan biri olarak bu adamın benim hayatımda her zaman apayrı bi yeri vardır.
"nerede o eskiler" diye iç çekmeme sebep olan futbolculardan bir tanesi.
renk körü olduğu için gözlük takan futbolcuydu.
sahalarda görmeyi özlediğim oyuncudur. nerdedir ne yapar bilmiyorum ama keşke fotomaç haberleri doğru olsaydıda 1 sezonda olsa ülkemizde oynasaydı.
zamanın en karimaztik ve en sevilen futbolcularından biriydi.
hele nike reklamlarında ne estirirdi.
geçmiş zaman olur ki, hayali cihana değer misali, izleyelim.

http://tinyurl.com/yba9aaw
championship takımlarından crystal palace'ye transfer olan 37 yaşındaki efsane. en son 2008'de afc ajax forması giymişti. sahalara geri dönmesi sevindirici.
pes, wining eleven gibi futbol oyunlarında yeni bir oyuncu yaratırken her oyuncuya turuncu gözlük takmama sebebiyet veren sempatik futbolcu, özledik.
adı görülür görülmez "hey gidi lan" diye iç geçirilen hollandalı sempatik futbolcu.
fifa'larda saç şekli ve gözlükleri sağolsun ilk ismi öğrenilen, her zaman fark edilen topçu. defansif orta saha olmasına rağmen deli gibi tekniği vardı. reklamlarda oynardı.
sempatik sporcu

etyer davis derdim.
hollandalı saçları uzun gözüklükleri turuncu olan futbolcu.
Barça da oynadığı bir maçta gördüğü kırmızı karttan sonra oyundan çıkarken gözlüğünü çıkarınca minik gözlerini görmüş bayağı şaşırmıştık o zaman.
o günü dün gibi hatırlıyorum. bu adamı televizyonda ilk gördüğüm günü. çok da büyük değildim. kafa topuna çıkmıştı. ronaldinho'ya benzettim ilk. sonra gözlükleri vardı falan. acayip şaşırmıştım.
şovmenin tekiydi. ama endüstrileşmiş futbol da bir şov değil midir zaten?