bugün

kahramanmaraşlıymış. Ordaki alevilerden dolayı sempatim var dedim. Adam alevi düşmanıymış ne ana bıraktı ne bacı bütün alevileri de sıradan geçirdi. Yazar alımlarında sözlük biraz daha özenli olsa daha iyi olur. Arkadaşı üni yi kazanmış diye tebrik mesajı atmamızı istemek nedir lan. Çocuk mu eğlendiriyoruz.
bana attığı son mesaj :

"lan senide s.kerim alevinıde or. çocuğu ne alevisi lan yok burda öyle soysuzlar insan bilip balans ayarını yapak dedik p.ç çıktın bana bir daha mesaj falan atma alkolik am beyinli sempatini de s.km tanımadan etmeden alevi var deme benden daha lanetlisine raslarsın sonra güneş ne zaman doğacak dersin ayarsız am beyinli."

Hayır niye celalleniyorsun böyle. Alevilerle ne alıp veremediğin var seninde böyle kötüleyip küfrediyorsun.
Burda daha attıgım entry'lere nokta koymadığım için çaylak oluyorsam ya da millet çaylak oluyorsa bu adamın çaylak olup olmayacağını çok merak ediyorum bu konuda da bilgilendirilmek istiyorum.
nick altını okuduktan sonra attığı mesajda tam karakteriyle ve kişiliğiyle uyumludur.

"bunuda kat bay oruspu çocuğu ama eksiksiz." gönderdiği son mesaj.
kendisi alevi olduğunu açıkladı. Dostum aleviyim diyorsun neden düşmanlık besliyorsun.
güncel Önemli Başlıklar