bugün

edebiyat ile ilgilenenlerin buluştuğu amatör ruhlu bir sitedir.
(bkz: şiir)
(bkz: yazı)
(bkz: öykü)
sözel öğrencilerinin yakından takip ettiği sitedir.
gün geçtikçe kendini geliştiren bir site. ayrıca her yıl üyelerin şiirlerinden seçmelerle belirli bir kotada ve ücret karşılığı bir şiir kitabı çıkarıyorlar. katılan yazarların evine 6 adet bu kitaptan ve iki de edebiyatdefteri.com kalemi yolluyorlar. ayrıca uğur böcekleri isminde bir oluşumları da var. her yıl basılan bu kitaplar doğu illerindeki okullara yollanıyor.
son çıkan kitabın adı merdiven'di. bu kitaba ben de katıldım. insan kendini bi hoş hissediyor açıkcası. yani şahsen benim de şiirimin içinde olduğu bir kitabın basılması ve bunun başka insanlara yardım amaçlı dağıtılması güzel bir duygu. ayrıca kitaba katıldığınız zaman, belirli bir süre dahilinde sitede vip üye oluyorsunuz. tabii doğal olarak normal üyelere sunulmayan özelliklere sahip oluyorsunuz.
ne zaman üye olduğumu hatırlamadığım sitedir. dün gece tesadüfen buldum üyeliğimi. pek mutlu oldum.

edebiyatın her türünü seven herkese tavsiye edilir.
türkçe şiir paylaşılan en iyi ve en büyük site.
zamanla daha iyi olan ve benim de şiir çalışmalarımı paylaştığım site.

eskiden bizim sitemiz varken rakibimizdi, şimdi reklamlarını yapıyorum.

hey gidi günler.
edebiyatın ne olduğunu bilmeyenlerin uğrak mekânı. edebiyat dergilerdedir beyler. bir yazı bir şiir yayımlatabilirseniz olmuşsunuz demektir. kontrol mekanizmasının olmadığı yerde edebiyat yoktur, arabesk vardır.
gereksiz bir sitedir. yorumlari da ayri bir facia.
"guzeldi, yuregine saglik..."
genelde bayan yazarlara yorum yapar zaten abazan sairlerimiz.
güncel Önemli Başlıklar