bugün

Aynı zamanda nickim olan michael jackson'ın "Anie are you ok ?" cumlesını söylerken çıkardığı muhteşem sesin türkler tarafından seslendirilmesi sonucu ortaya çıkan sestir...

saygıyla eğilin önünde bu insan üstü varlığın.*

http://www.youtube.com/watch?v=bUYD13W-oWs
kendine ait farklı bir çizgisi olan hiperaktif yazar.
hoş gelişleri olsun yazarı. kedileri sevmiyo. * benden söylemesi.
(bkz: #6099309)

(bkz: alo fetva)
üniversitenin ilk günlerinde bana psikolojik destek veren "olm uzatcan okulu boşuna kasma" şeklinde direktiflerde bulunan, şuan özgüveni yüksek bir kızın yüzüne yatmak istediğini açık bir şekilde söyleyen bu bünyenin temelini atmış bir yazardır, abimdir.

tanışıklığımız sosyomat'a dayanmaktadır.
* * *
(#6237221) no.lu yanlış okumasıyla beni yarmış yazar. allah'da seni yarsın demek istiyorum. yarsın derken baya baya güldürsün manasında.
mjk.
(#6250736)no.lu entrysi ile güldürürken düşündüren yazardır. *
yakışıklı bir sözlük yazarı. zeytinburnu civarında görülmüştür. *
Zeytınburnuya araba ıcersınde mecburen gelmiştir yoksa kadıköy civarındadır aslen insanlar yanlış yonlenmesın sımdı durduk yere.
altıncı yeni bir nesil yeni yazar nesil insanı. sözlükte duruşu ebedi, girdiği entry'ler daimi olsun.
(#6286488)

pek içli, pek dertli sanki.

5 ocak'ta sözlükcenek toplanıp pasta kesmek suretiyle doğum günü organizasyonu yapılması gereken yazardır.
bir sazan avcısı. "insan yedinci neslin gelmesini bekler brütüs" denilesi.
centilmen bulmanın zor olduğu günlerde reca mı kırmayarak, hafif derecede tik dalgamı kesmiş yazardır kendileri. geçti amma bi' şey yok.
"budamı" gibi bi sözcük kurarak gönlümü fethetmiştir. böylesi comboya az rastlanır.
aksam aksam tum sikintimi almis yazardir. hos sohbettir. sevdim.
cahildir. Vallahi. Hem de nasıl.. (#6008671)

Kendisi ülkemizdeki alevilerin % 90'ının kürd olduğunu buyurmuş... Demek ki ben ve tanıdığım tüm aleviler % 10'dayız...

Nihat Çetinkaya kızılbaş Türkler kitabını okumasını tavsiye ediyorum.

Okumayı sevmiyor ise eğer,

sadece şunu düşünsün.

Osmanlı, osmanlıca adı altında arapça-farsça konuşurken, türkçe'yi 1400'lerden 1900'e kadar yaşatan topluluk...

Tüm cemevlerinde Türk bayrağı, Atatürk resmi olan topluluk...

Tüm ibadetlerini TÜRKÇE yapan topluluk...

Rumun, kürdün, ermeninin saray ahalisi sayıldığında, Türk olduğu için köylü sayılan, bir başka kızılbaş türk devleti olan Safevi devleti'ne kaçmaya çalışan, arabi farsi padişahlar tarafından katledilen "Türk" topluluk,

aşağıdakilerden hangisidir???

a) aleviler
b) aleviler
c) aleviler
d) aleviler
e) aleviler

(Nokta)
başlık açan ama ne nikmetse, başlığı tanım gibi giren açıklama gereği duymayan yazar.
yada tanım girmesini bilmiyor.

'' sevişmediğim erkekle evlenmem diyen hatun' başlığına ; sevişmediğim erkekle evlenmem diyen kadındır tanımını yapan yazar canciş.
ilkokulda türkçe derslerini tümden asmış olan yazar. ya da anaokulu terk.
umut sarıkaya ya göre michael jackson'un "Annie are you OK?" deme şekli. tabi bir de küçükken smooth criminal söylemeye çalışan herkesin de zikretiği söz öbeğidir.
virgülden sonra boşluk bırakmak yerine önce bırakarak iğrenç bir görüntü oluşmasına neden olan yazar.
smooth criminal dinleme hissi uyandıran yazar.
verdiği bakınızlarla zaman zaman gülümseten yazar. iyi biri gibi.
(bkz: smooth cirminal)
devrik cümlelerin imla hatalarının ama aynı zamanda mana yüklü entry lerin yazarıdır kendisi. *
mahlasını her gördüğümde carlos tevez'i serbest çağrıştıran yazar.