bugün

Ülkemin sağcısının kaypaklığını ve yüzsüzlüğünü gözler önüne seren cümledir. Bülent ecevit döneminde dolar 1 arttı, kıyameti kopardılar, yazar kasa attılar. Ecevit'in suçu, krizden o sorumlu dediler.

Yılar yıllar geçti...

Ak parti iktidarı 16 yıl tek başına her şeyi yaptı. Aldığı dış borçları ar-ge, eğitim, ağır sanayi, modern tarım, üretim ekonomisi gibi geleceğe yatırım sektörlere yatıracağına gitti betona yatırdı. Sonuç: ekonomik iflas! Ama bizim yoz sağcılara sorsan bu krizin sorumlusu ak parti değil dış güçler. Komik bile değil ne yazık ki! Solcu ecevitinki kriz ama doları 5 6 puan arttıran bunlarınki kriz değil.
ecevit'e yazar kasa fırlatan orospu çocuğunun, geçen yapılan ropörtajda "yazar kasa atacak bir ortam göremiyorum, küresel bir mücadele içindeyiz" şeklindeki demeci de bu yöndedir. götüm yemiyor yazar kasa atamıyorum, atarsam o yazar kasayı götüme sokarlar diyemiyor da, küresel mücadele içindeyiz diyor yavşak.
he gülüm he.

çomarlıkta dip yok.

ayrıca ecevit zamanında yazar kasa atan mahlukat esnafken şu an çöpçüdür. bu bile yeterli vasıfsızı anlatmak için.
herşey bir yana, ecevit zamanında dolar 1,10'dan üç dört ay içinde 1,20 1,25 'e fırladı diye adama yazar kasa firlatmışlardı.

Tayyip efendi zamanında aynı zaman dilimi içinde dolar 2,5 - 3 lira birden fırladı.

Kazara yere düşen kabak çekirdeğinin 2 ay sonra filizlendigi topraklarda sen saman falan ithal ediyosan -gayet normal bi durum.

Millet okulları öyle şeyleri anlayıp ekonomiyi yönetebilmek için okuyup -diploma alıyo.

Tabii bunu takdir edebilecek bi seçmen kitlesi olması lazım.
Tabi lan manyak mısın.
gavurlar kafirler birlik oldu reyize zaldıriyiiiiii.
bak vallahi çağırırım tomayı.
çok sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz.