bugün

şüphesiz ki kendi çirkinliklerini bilinçaltlarında baskılayıp, nefis vücuda sahip güzel bir kızımızı çekemeyen ve bu minvalde ülkemizi temsil edecek bu hoş hamferdiye bok atmaktan çekinmeyen tipsiz, şekilsiz, nikolas keyc düşmanı zavallılardır. yedirmeyiz. evet.
Lan olm şu nicki değiştirdiğınden beri seni ciddiye alamıyorum amk.

Ayıp eden kezbanlardır.
troll detected.
Ya bak kardeş durum şu bu kız modelinden sokakta bol hemde çok bol bu kızı her görene tipi tanıdık gelir ve güzel bir model değil. O tarz bir yarışmada olması gereken cidden güzel bir kız. Bu kıza çirkin diyemem sikerdim hemde soluksuz ama yarışmaya göre çirkin.
Boşuna uğraşma vermez.

Hakaret eden Kezbanlar için söylenmiş söz.
Abi olayın bok atmakla uzaktan yakından alakası yok. Hadi tamam kendimle kıyaslamayım ama tanıdığım bazı erkekler bile o kızdan daha güzel ya. Kendisi aynı zamanda sağ ayağının baş parmağını öptürmeyeceğim kekolar burda güzelliğime laf ediyor gibi bir açıklamada bulunmuştur. Ablacım eminim sağ ayağının baş parmağı yüzünden daha güzeldir bence orayla yoluna devam et.
cidden kıskanç kızlardır. bir kere her şeyi geçtim, kendisi tam bir rol modeli. mesela şöyle bir karara vardım. şimdi, benden geçti de bu yüzden seneye yarışmaya erkek kardeşimi yollayacağım. boysa boy var, fizikse fizik. sakallarını kesince kesin birinci seçilir. o derece rol modeli oldu işte. tam bir örnek teşkil ediyor. o yüzden kızlar, hiç kıskanmayın. erkek kardeşimi türkiye güzeli yapacağım. şansınıza küsün seneye yarışmaya katılacak olan arkadaşlar. şansınız yok.
kendi tiplerine bakmadan güzelim kıza bok atmaya yeltenen kezbanlardır. evet.