bugün

Böyle bir şeye nasıl inanır ve bir yarısma uğruna biriyle birlikte olmayı nasıl kabul eder? Bunlara çok şaşırsam da yaşadığı olaya ve yetmezmis gibi geçilen dalglar, yediği lincler..üzüldüğüm kızdır.

Insanız hepimiz her hatayı yababiliriz. Daha fazla kızın üstüne gitmenin bir anlamı yok.
görsel

Şok şok şok "enerji savaşında yeni gelişme"
https://www.haberler.com/...mar-etti-11863678-haberi/

"Enerji yüklediği iddia edilen kişi" yazmışlar ahahahaha.
Büyü yaptılar bana diye zırlayan aptal.

Hayır sana mimarlık diploması vereni sikmek lazım.
- karışık var mı?
+ var
- yükle.
Sağlam enerji isteyen kız.
isim vermeden konuyu acımasızca eleştirenlerden biriyim ama tüm entrylerimi sildim, sözlerimi geri aldım ve belki de kızın hakkını aldım.

Çünkü ortada ağlayan üzülen biri var. Ve medyaya düşen enerji yüklemesi sözü kendisinin değil şikayet ettiği kişinin yaydığı birşey olabilir ve bu gayet muhtemel.

Bence artık yeter. Kendisinin hatası varsa da pişman ve üzgün. Onu kandıran yada kullanan kişi esas kötü olan.
https://www.youtube.com/watch?v=onnJYSEsul8

"Allah düşmanımın başına vermesin" demiş, düşmanın bu kadar salak değildir emin ol.
Hepinizden akıllı kadındır. Yalan bir beyan ve haberle reklamını yapmıştır.

Ayrıca gereksiz ünlenen kişidir, vasıfsızdır.
Kendini iphone sanan bir kızın yine kendini powerbank olarak tanıtan biri tarafından kandırılması hadisesinin başrolü.
Enerji verilen kişi.
bu zekayla bu güzellik... insan bazen gerçekten hayret ediyor...
güzel ama bir o kadar salak bir hatun.
Birisi buna onu düdüklerini söylesin.
enteresan bir olayın kahramanı imiş. lan 2 gündür bakıyorum bir enerji yüklemesi aldı başını gidiyor. denk de gelmedim nedir ne değildir anlamamıştım. şimdi sakince okudum mevzuyu nihayet.

görsel

oğlum nasıl bir zamanda nasıl bir ülkede kimlerle yaşıyoruz biz lan. bu nedir ya enerji yükleyeceğim dedi ben de onunla birlikte oldum. zannedersin ki telefonu şarj ediyor anasını satayım. tak fişi enerji yüklensin *
telefon dolandırıcılarının umutlarını yeşerten arkadaş.
mahkeme sürecinde morali bozulur, enerjisi düşerse sözlükte hazır beklediğimiz eski survivor yarışmacısıdır. insanlık ölmedi ya.
Artık ne zaman sol framede bu başlığı görsem tahrik olacağım. Ama sinirden, neden bu fikri ben düşünemedim diye.

Lütfen hortlatmayın.
beyin yüklemesi yaptırsaymış keşke.
bakire olmadığını düşündüğüm eski yarışmacı.
kim ki bu.
yazık anne babasına yıllarca yetiştir özenle büyüt sonra adı iğrenç haberlerle karışsın. hayırlı evlat olmak çok önemli. anne babasına geçmiş olsun umarım çabuk atlatırlar.

ya haber yalansa? kızın düştüğü durumu kimse düşünmüyor. empati yapmak lazım kadın, erkek herkes.

insanlar, çukura biri düşse de onu taşlasak diye nöbet bekliyor. çok ilginç.

sosyal medyaya gerçekten bir rtük benzeri oluşum şart. gelişen çağa ayak uydurmak lazım geç kalınmadan.
doğru değildir belki ya, bu kadarı da hakikaten olmaz artık.
görsel
iyi enerji almış bir arkadaş.