bugün

adını ilk kez duyduğum hatun kişi. şarkıcıymış.
Ufacık tefecik içi dolu mudur bilemeyiz.
yeni şarkısı * ilk şarkısına göre daha başarılı olan şarkıcımızdır.
Hoşuna mı gidiyor şarkısı ile tanıdığım tatlı kızdır.
saçlarını mora boyatmış hareketleri şarkılarıyla tanınmış genç bir şarkıcı.
bildiğim kadarıyla ozan doğulu'nun yiğeniydi bu kız. ordan sanırım bu saçma sapan hareketler.
gözlüğünün ebatlarını ne kadar büyük tutarsa yani yüzü ne kadar az görünürse o kadar güzel görünen sanatçı , bülent ersoy gibi kaynak gözlüğü takarsa maksimum güzelliğe ulaşacaktır bence.

ses vasat , şarkılar vasat üstü , görüntü kendi alanı için vasat altı , ama şarkısı 100 m izlenmiş , insan hayret ediyor.
Aman Aman şarkısını bizim orda çekmiş.
Konsantre kadın. Sanki su eklesen büyüyecekmiş gibi.
Saç boyası suyu gördükçe akar.

Zamanında böyle bir cins benim de hayatıma girmişti. Hatun duşa girdi, kabinin tabanı bildiğiniz çingene pembesi oldu.
Tuhaf saç rengi olan kişilik. Şarkıcı olmaya çalışan biriydi galiba.
Sinan akçıl ın tabi tabi si gibi çakma bir şarkıyla milyonlarca kez tıklanmıştır. Hayat ne garip vapurlar falan.
Deli dolu ve bi o kadar da sevimli bir kız. "ahh ulan benim olcaktin." dediğim çok olmuştur.
acilen dans dersleri alması lazım gelen şahsiyetiye.
modern müzik gibi görünse de baya baya nağmeli arabesk yapıyor. az çakal değil.
Hastası olunan şarkıcı. Seside kendi gibi güzeldir. Yeni albümleri 4 gözle beklenir.
bu sistemin bize getirdiği tiplerden bir kişilik, dikkat çekmek için saçları pembeye boyuyosa ilerde gündemden düşünce ilişkileriyle vs çıkar karşımıza. şimdilik sempatik ilerde medya maymunu olmaz umarım..
(bkz: pembe karı)
Tarzını bir türlü oturtamamıştır ve acilen dans etmeyi öğrenmelidir.
arkadaş bu kadın neden saatliği 200 tl olan beylikdüzü eskortları gibi giyinmekte ?

bileniniz var mı ?
Küçük memeli koca götlü yer cücesi.
follow me nedir allah aşkına.
tam da yeni neslin rol modeli yaşamasa da olur denecek hatundur.
an itibariyle adele'den hello'yu söyleyen. sıfır beklentiyle dinlemeye başladım, sonrasında da eh işte dedim. rezil olmadı en azından.
müzik ve görüntü olmayan bir klip çıkarsın, 1 ayda 2 milyon yine izlenir zaten.