bugün

bu kızı ben mali'nin olayıyla duydum daha önceden hiç bir yerde görmedim. biraz instagram hesabını falan inceledim sütten çıkmış ak kaşığı birisine benzemiyor. bu attığı ekran görüntülerinden önce illa ki bir şey yaşanmıştır geçmişi vardır. bide mali ile daha yeni klip çekmişler.
Doğrudur. Kadın poposunu memesini açınca tabi ki taciz ederler. Herkes ettiğini bulur.
Kiz ne olursa olsun yaşi küçük karşısındaki adam ayni yasta olsaydi bir kiyaslama yapılabilirdi . Hersey ortada zaten. Burasi türkiye yakinda üstünü kapatirlar bu olayin.
Şimdi şöyle bi durum var. Bi erkek muhabbeti olan bi kıza "yanında uyumak istiyorum" der bu normaldir. Kız istemezse, istemiyorum der ve olay kapanır. Ama mali çok yaşlı diyecekler için soruyorum, cem yılmaz, ali ağaoğlu, acun, tamer karadağlı falan çok mu genç? Mali'nin yaptığı normal değil ama ünlüler dünyasında var bu, herkes de biliyor. Kızın yaptığı tamamen bana mali yürüdü durumu. Tipik kezocan.
zamanında polislere küfür ettiği videosu da çıkmış.. su testisi su yolunda kırılır. ronay mı monay mı neyse
Zamaninda yaptığı şeyler bir kadının taciz edilmesi anlamina gelmiyor.

Geçmişi kirli olan herkesi taciz edin o zaman. Ne sacma dusunce bu.
Anladığım kadarıyla bu karı mehmet ali erbilin genç kızlara olan zaafından faydalanmak istemiş. Daha sonra mehmet ali erbilin çevresindeki isimler olaya müdahale edip kıza bu mesajları atmış aralarını bozmak için olay böyle patlak vermiş.