bugün

yakışıklı, uzun boylu, müzisyen, motorcu vs olsa tamam da değil yani. O yüzden yeto be yeto.
Kol kıvrımlarından ziyade beyin kıvrımlarını kıvırdığı için bizim anlamamız mümkün değil.
Bak donuz listemdesin. Kim olduğunu bilmiyorum ama hem eski nickimi kullanman hem de beni kızdırmak için uğraşman geçmişte bıraktığım bir sorunu unutamayıp kafana taktığını gösteriyor.
Arkadaş, bir hata yapıp saygı çerçevesinde sana hak ettiğin yanıtı verip seni donuza eklemişim yani masum da değilsin. O kadar rica ettim “ lütfen bana eski nickimle seslenmeyin “ diye, ona bile uymayacak derecede kötü niyetlisin.
Konuyu da başka yerlere çekme. Hatayı kendinde ara biraz. Hatan var ki donuza eklenmişsin işte, yalan mı ?
Bir yazarı önemsememeyi ve kızdırmayı amaçlayan iddia. Masummuş gibi davranıp algı yapmayın. Yeter artık !

Edit: lütfen beni rahat bırakın. Kötü olduğunuzdan eminim ama iyi kaldığını umduğum küçük alana sesleniyorum. Sabrımla oynamayın, lütfen.
(bkz: özet geç piç)
bakın bu iddia hakkında sadece kendi yorumumu görüyorum.
mantıklı gidelim.
bir insan bir başka insanı boş yere donuza ekler mi ? hayır. ben de eklemem.
bir insan bir başka insanı neden donuza ekler ? kırıcı, yorucu şeyler yazdığı, hata yaptığı içindir. ben de bu yüzden eklerim.
bu iddiayı yorumlayan 3 arkadaşı da donuza eklemişim. demek ki bir hataları olmuş. ama hala bana sataştıklarına göre kendilerinin hatasını da onları da donuza eklememi de kabullenememiş bu şahıslar.
arkadaşlar, her şeye rağmen saygımı ve iyi niyetimi koruyarak yazmaya devam ediyorum. lütfen bunları suistimal etmeyin. hatalısınız, kabullenemiyorsunuz, bana gelmeyin, bu sizin sorununuzdur.
sinirlendirme amaçlı kötü niyetli bir iddiadır. samimi gelmiyor.
mantıklı çıkarımlarla fikirlerinin çürütülmesi işlerine gelmemiş kötü niyetli yazarların bu tahammülsüzlüklerini eksi oylarla gösterdiği gerçek dışı, samimi olmayan iddia.
zorlamayın işte. biraz kendi hatanızı kabullenin.
Konuyu bilmem etmem. Umrumda da değil açıkcası kimin kimi donuzladığı.

Yalnız şu var ki Konu açıp, bize ne diye duyurmakta sağlıksız bir beynin emaresi olabilir. Umursamadığın mesele hakkında ne diye konu açıyorsun.