bugün

ebru ablamız yine yapmış yapacağını. geçen sefer kadın yanlışlıkla yapmış diye kızdım paylaşanlara da bu ne be ablacım. her hafta yanlışlıkla çıplak snap mi atılır.

caps isteyenler için twitter'da birkaç kişi atmış oraya bakabilirsiniz ben bulundurmuyorum.

arkadaş sallıyorum mu sanıyosunuz ? bakın twittera herkes bunu konuşuyor allahım ya.

edit: beni yalancılıkla , başlık kasmakla suçlayan eksileyen şerefsizler nerdesiniz ulan ?
nudizme salınmış nudist olma yolunda ilerliyor demektir.
gördüm. Görmez olaydım.
ilacının doktor tamer olduğunu fark ettiren paylaşımdır.
Ya o kadar paran var bi lazer epilasyon yaptıramadın mı be kadın kıllı kıllı geziyosun.
Allah kahretsin.

Keşkem bakmayaydım.
tamam ya tamam ben acmiyorum oyleyse. bu kadar mi kotu gercekten?
Allah kahretsin. Gormeseydim keske internetim kopsaydi.
Yalancılıkla itham eden , anama bacıma küfür eden , olayın gerçek olduğunu anlayınca da foto atsana kardeş diyen tüm şerefsizleri ifşa edicem rahat olsunlar.
Kırkından sonra azanı teneşir paklar.
Beklediği kadar gündemde kalmadı herhalde.
Vay kevase. Yalniz abla cok deforme olmus, 60 yasinda kocakari gibi.
Yine duşa soktun kardeş.
Ebru Şalli Snap hikayesini öğrenene kadar buradayız.
No ss no güven diye bir şey söylemiş atalarımız.
kaynak gösterilmediği için pek tınlanmamıştır.

caps isteyen arkaaşlar, bastırın pes etmeyin. en sonunda kendi nude sini * atsın başlığı açan yazar, öyle iftira atmak neymiş gördün. evet.
beyler ben baktım sünnet olmaya gidiyorum. kalan son cmleri buna harcamamak adına.
Trol gibi trol.
kustum amk bu ne?
görsel
Cilala parlat tamer.
Eski kocasi ve Sinan Akçıl hakkında ne dusunuyodür acaba?

Üstünden en az 3 kişi geçti.
sırf linki düşürürüm diye uzun zaman sonra sözlüğe girdim.bi el atın aa dostlar.
akıllara arizona'daki büyük kanyon'u getirmiştir.
o nasıl bir yarıktır ?
bu kukunun ebrunun oldugu ne malum?
Link isteyen arkadaşlar, 50 kişi entry girmiş. Çok çirkin , bu ne falan diyen yazarlara sorun işte. Vardır birilerinde muhakkak. Az ararsanız twitterda da vardır.