bugün

Seksi vücut hatlarına sahip voleybolcu hatundur...
bu ergen çocuk tipli bile güzel bir hatunla aşk yaşıyor. biz ölelim aq.
instagram'da gülümseten paylaşımlar yapan başarılı voleybolcumuz. zehra güneş'in kankası.
egonu bir kez daha bizim deli oğlanı patlatmış italya şampiyonluğu gitti.
son yılların parlayan sporcusu, spor insanı. Özgüveni ve cesareti takdir edilesi. Bir sporcunun performansı her zaman aynı olamaz zaten.
kız olsam veririm.
feci şekilde seksi voleybolcu. keşke benim olsa.
Delikanlı karı.
oldukça etkileyici baş döndürücü güzelliğe sahip seksi voleybolcudur.
ağzına vursam bir tane kadına şiddet olur mu .
(bkz: keşke benim olsa)
Aramızda iki yaş var sadece kadın haliyle hem benden uzun hem de benden yakışıklı haksızlık ulan.
Gereksiz.
Annemin yorumu ile: 'valla seviyom bunu, erkek gibi gız...'
Zaten ilişkide baskın taraf olmayı tercih ettiği için doğru yorum yapmış ankakusu yazarımızın annesi *
abartılan bir balon.
öncelikle cinsiyet durumu beni pek ilgilendirmiyor. ister lezbiyen olsun ister travesti olsun umrumda değil. ben bundan bağımsız bir şey söylemek istiyorum. kendisi aşırı itici amk.
Farklı insanlara tahammül etmek bu kadar zor değil.

Şöyle sakince bir uzanın ve tavana bakın.

Ebrar karakurt’un yaşam tarzının bana ne zararı var?

Ülkedeki barzoları daha çok kafaya takmanız lazım emin olun.
Neden bu kadar egolu ve tuhaf tuhaf hareketler yaptığını merak edenler için,

(bkz: şımarık)

Onun dışında bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında kız çocuklarına yardımcı oluyor. Kuruluş vakıf mı dernek mi unuttum ama kendisinin ön ayak olduğu bir konu. Maddi manevi ilgileniyor.
Bu tarz şeylere çok önem veriyormuş.
O yüzden şımarık davranışları beni rahatsız etmiyor artık.

insanları tanımak lazım..
Önyargı kötü bir şey.
benim gururum falan değildir, genelleme yapmayın türkiye'nin diye.

mecbur da değilim buna.
22 yaşında genç ve başarılı bir kızımız.

elin katiline, sapığına empati yapmaktan geberen şu millet, tecrübesiz ve gencecik bu kızın üzerine tüm homofobikliği ile dolu dizgin gitmekte.

Gerçekten mide bulandırıcı ve iki yüzlü insanlarla dolu bir ülkede yaşıyoruz.
Milletin cinsel hayatına kafa yoracağına kendi işine baksa insanlar keşke. He belki işleri yoktur, işsizlikten oluyordur. Bak bilemedim şimdi.
Lezbiyenlik kendi tercihi beni ilgilendirmez. Bunun dışında gayet başarılı bir voleybolcu .
On numara mizah anlayışına sahip, eğlenceli ve başarılı bir voleybolcu...

Buna laf eden barzolar, hayatı boyunca onun gibi manita yapamayacakları için laf ediyor.
2021 yılı itibarıyla Türkiye kadın millî voleybol takımı ve italya takımı Igor Gorgonzola Novara'nın oyuncusudur.
Bir suredir sosyal medyadan takip ettigim ve tek kelimeyle simarik olan sahis.