bugün

bir voleybolcunun gündeme gelmesi gereken tek konu sportif faaliyetlerde aldığı başarısı olmalı. biz burada linç etsek size ne onun hayatı dersiniz o halde özel hayatını kimsenin gözüne sokmamalı.
Eşcinsellik her zaman sansasyon yapar. Ebrar seni burada destekleyenlerin alayı traveli sabah akşam linç ediyorlar.
Tutarlı bir insan olarak ben linçlemiyorum ama destekte vermiyorum.
bassın smacı, koysun bloğu rakiplere. Gerisi bizi alakadar etmez.
tercih meselesi, saygı duymak gerekir.
Ruhu çocuk... iyi ki... Seviyoruz *

https://www.instagram.com...05d/?utm_medium=copy_link
ne yaşadığı kimden hoşlandığı, kimde gönlünün olduğu zerre i miskal nazarınca umurumda olmayan sporcu.
kadın kadına ilişkiyi tasvip edip etmemek konusundaki görüşüm yalnızca beni bağlar...
gidip de ebrar karakurt'u yargılayamam.

özel hayatıyla gündeme gelmesini istemem.
özel hayatına karışılmasını da istemem...

başarılarının devamını diler. mutlu mesut bir ömür dilerim...
Özel hayatı onu ilgilendirir ne gereksiz tartışma dönüyor...
kodu mu oturtan milli voleybolcumuz.

güzel güzel kızları götürüyor an itibariyle.
Bu ülkede başarıdan cok insanların özel hayatı konuşuluyor. Yazık.
Voleybol camiası bu ülkenin aydınlık yüzüdür derim hep. Ebrar’ın gündem olması üzerine takındıkları tavır ve sergiledikleri duruş sebepli bir kez daha voleybol camiasına hayran oldum.
Söylenmesi gereken tek bir şey vardı, federasyon başkanından prestijli klüplerine oyuncularına kadar hepsi de dimdik durdu ve aynı şeyi söyledi. Ebrar oldukça parlak ve başarılı bir voleybolcudur. Özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Yani özetle “size ne? işinize bakın.”

Edit: ülkeye şu kızın milyonda biri kadar faydası olmayan asalaklar çıkıp bir de “Türk formasını haketmiyor” dedi ya, öldüm gülmekten…
Ben sporcu kimliğine bakarım.gerisi onun tercihi.
Çok saçma bir şekilde gündem olmaya devam etmektedir bizene milletin cinsel kimliğinden.
bir kere de şaşırtın be, bir kere de lezbiyen mi o mu bu mu şu mu diye zırvalayacağınıza oyunculuğuna bakın. size ne onun özel hayatından? ben senin özel hayatına burnumu soksam hoşuna gider mi kardeşim? gitmezse tek kelime etmeyeceksin.
a milli voleybol takımımızın gurur duyulası oyuncusu. türk milletini defalarca gururlandırmıştır özellikle son olimpiyat oyunlarında çin halk cumhuriyeti karşısında oynamış olduğu üst düzey oyunla çin denilen takımın adeta içinden tek başına geçmiş gönülleri fethetmiştir..

şu aralar özel yaşantısıyla gündeme gelmesi biz voleybolseverleri ciddi anlamda üzmektedir. insanların kimlikleri hakkında hiçte hoş olmayan söylemlerde bulunmanın gereği olmadığı gibi keşke özel yaşantısını sosyal medya aracılığıyla paylaşmasaydı da ağız ishali olmuş insanların saçma sapan yorumlarına maruz kalmasaydı.

velhasıl kelam nasıl ki sana karşı yapılan çirkin saldırıları tasvip etmiyorsam, sosyal medya aracılığıyla sana karşı başlatılan linç kampanyalarını onaylamıyorsam, senin de yapmış olduğun paylaşımı onaylamam mümkün değil. umarım bundan sonra kendini sadece spora adarsın.. bir gün gelecek Avrupa şampiyonu olacağız, bir Gün gelecek milletler ligi şampiyonu olup istiklal marşımızı dünyanın dört bir yanında milyarlarca insana dinletip türk milletini gururlandıracaksınız belki de sen o gurur duyulası takımın kaptanı olacaksın sakın kal lütfen...

kal sağlıcakla..

açık ve net evet.
cinsel yönelimi yüzünden değil harika voleybolculuğu ile gündeme gelmesi gereken sporcu. rahat bırakın insanları.
avrupa şampiyonasına 2 gün kala hala cinsel yönelimi gündemden düşmemiş muazzam voleybolcu. salsanıza olum kızın yakasını.
Sanki herkes çok günahsızmiş gibi herkes kızcağızın üzerine gidiyor. Kime ne?
#44991684 lan yavşak tengir budun, kend fikrini göklere çıkaracan , benim imanım gereği olana küfür edecen ağzına sıçtığımın embesili. Al ebrarını beraber yürü cehennemim dibine adi herif.
bu kadar gündem olmasından artık sıkıldığım voleybolcu. cinsel yönelimi veya tercihi elbette kimseyi ilgilendirmez ama türkiye'de eşcinsel olup tuzu kuru olan tayfadandır. kendisini destekleyen çok sayıda insan ve şöhreti vardır. ülkedeki eşcinsellerin dünya kadar sorunu varken, nefret cinayetlerine kurban giden binlerce lgbti birey varken meselenin sadece ebrar karakurt üzerinden yorumlanmasını doğru bulmuyorum.
Yobazlara dert olmuş voleybolcu. Bu kadının tırnağı olamazsınız.
lezbiyenmiş diyorlar.
(bkz: 18 ağustos 2021 türkiye romanya voleybol maçı)'nda takımımızın sayı yükünü neredeyse tek başına çeken başarılı sporcumuz.

hakkında yazılanlara, kendisini linç etmeye çalışan yobaz orrospu çocuklarına en güzel cevabı smaçları ile, blokları ile vermektedir an itibariyle.
ebrar karakurt maşallah maça bilenerek çıkmış, hakkında yazılanlar ve yapılan linç kampanyası ebrar'ımızı kamçılamış adeta, ben artık aldığı sayı kaç oldu sayamıyorum ebrar'ın.

vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.

türkün gücüyle ez kızım...

edit: (bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
Herkesin hayatı,cinsel tercihi kendine.basarilar maçta.
garip, sıradışı, değişik bir tip.
onu bunu bilmem de manitası fena değil hani...