100 usd lik anfiye 500 usd kargo isteyen site. sıfırını alıcam ama ben vitange hastasıyım kargoda sakat düğmeleri kırılırsa veya ekranı para boşa gidecek en iyisi beklemek türkiyeden çıkarsa almak.
piyasayı boş bulup, pastadan büyük pay aldılar. rakipleri çoğalınca, pazar payları iyice ufaldı.
genel olarak satıcı ile alıcıyı bir araya getiren bir online pazar yeri.
türkiye'de satcanız ürünleri ebay'de batı ülkelerine satabilirsiniz tl değerinin çok üstüne.

tl alcanıza euro alırsınız.
özel bir maket bıçağı bakıyorum, burada 10 dolar türkiye'deki sitelerde 180 lira amk.
görsel
fotoğraf makinesi pili bakıyorum ebay'de 20 dolar, aynı pil türkiye'de 300 lira.
işte bunlar hep kader!
Paypal'dan sonra ülkemizde forsu biten alışveriş sitesi.
dünya çapında 165 milyon kayıtlı kullanıcısı olan alışveriş sitesi.
sürekli türkiye'de bulunmayan değişik değişik ürünler alıyorum. kafama göre getirtiyorum. artık gümrük kurallarını da gayet iyi öğrendim. bu en son aldığım usb girişli bardak ısıtıcısı. bilgisayar başındayken sıcak içeceğinin ısısını muhafaza ediyor.

görsel
herşeyi ama herşeyi bulabileceğiniz, hatta türkiye fiyatlarının çok çok altına alabileceğiniz ve free shipping ise tadından yenmeyen alışveriş sitesi.
ilk defa az önce alış veriş yaptım ve telefon kılıfı aldım.ücretsiz kargo.bakalım süreç nasıl işleyecek?

Edit: Az önce mail geldi ürün kargolanmış.ürünü nasıl takip edebilirim bilen yazarların yeşillendirmesini bekliyorum.

Edit2: Ürün bugün elime ulaştı.tıpkı görsellerdeki gibi.kaliteli ve kullanışlı.ilk sipariş olarak telefon kılıfı aldım. Mıknatısı biraz sıkıntılı.
nadirde olsa alışveriş yaptığım alışveriş sitesidir. gittigidiyor yan kuruluşudur.
(bkz: gittigidiyor)
düzenli alış veriş yaptığım bir site hiç bir problem yaşamadım.
süper korumalı bir sisteme sahip açık arttırma sitesi. your account is suspended hatası alıyorum sözlük. mobilden vpnle girdim diye galiba yardım etmek isteyenler mesaj kutumu kızıllandırsın lütfen.
buradan q klavye daktilo almak istiyorum arkadaslar bir yardim edin su arkadasiniza nasil yapip edecegim?

tanim: online alisveris sitesi.
3 ay önce bir ürün sipariş ettiğim uluslararası alışveriş sitesi. Ve hala gelmedi ürün. Ayrıca ne sipariş ettiğimi unuttum.
Gümrük muhafaza memurlarınin rolex takmasina sebep olan site. sorsan eşinin babasindan miras kaldi.
allah belasını versin dedirten alışveriş sitesi !
internet beyfendilerinin lakaplarından biri.
e-bay.
(bkz: espri)
yazıcıoğlu pasajında türkçeyi zar zor konuşan şark kurnazı dükkan sahiplerinin sana 60 liraya olur dedikleri basit bir kabloyu çinden 2 dolara getirttiğim eli öpülesi sitedir. ürün sana ulaşmazsa paranı iade de alabildiğinden dolayı kaymaklı ekmek kadayıfıdır.
internet beyfendilerinin lakaplarından biri.
e-bay.
(bkz: espri)
2009 yilinda 10 yasindaki
ingiliz kiz Zoe Pemberton,
anneannesini e-bay'dan
satiliga cikardi.
sipariş edilen ürünü 25 ile 60 gün içerisinde teslim edebilen alışveriş sitesi.
2015 anlaşmasıyla paypal ile ödemelerinin sona erebileceği olan site.