bugün

karakter sınırına takıldığı için bu şekilde açılan, orijinal hali "emre mor'dan celta vigo'da da bir sik olmayacağı" gerçeğidir. profesyonelliğin p'sinden habersiz, topunu oynayacağı yerde milli takımdaki kabadayı kılıklı ağabeylerinin hareketlerine özenen ve borussia dortmund'dan ilk sezonunda kıçına tekmeyi yiyen (çünkü bu tip takımlar, türkiye'deki gibi senin genç kız triplerinle uğraşmaz) emre mor bu kafa yapısını değiştirmedikçe tutunamaz. yakında türk takımlarından birine transfer olur yazın bir kenara. gerçi bu durumda menajerinin de etkisi vardı, neyse ki onunla bari yollarını ayırdı. ben yine de emre mor'u umutsuz vaka olarak görüyorum. umarım ben yanılırım.
Kendini geliştirmek yerine ben oldum havasına giren tipik türk oyuncusudur. Olmayacak vr asla büyük futbolcu ismini kazanamayacaktır. DisiplinsiZ, artist bir arkadaştır. Almanya da olmuyorsan başka hiç bir yerde olamazsın.
Doğru bir tespittir. Sonu Quaresma' ya benzeyecek böyle giderse. Yeteneğinin yanında aklını da kullanması gerekir. Bundesliga gibi bir ligde hatta Dortmund gibi bir takımda yapamıyorsa Celta Vigo' da başını alır. Yetenekli ama akılsız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar