bugün

sevişme esnasında, orgazm anında dışarı boşalırken dikkat edilmesi gereken hususlardır.

hatun sevgilimizin göbeğine boşalmıyoruz, bu ne lan doldurdun havuz gibi diyor.
gözlerine doğru boşalmıyoruz. bu ne lan, gözümü açamıyorum diyor.
saçına doğru boşalmıyoruz. bu ne lan, yabış yabış oldu diyor.
ağzına asla boşalmıyoruz. bu ne lan, orospu muyum ben diyor.
kukusuna doğru boşalmıyoruz. bu ne lan, hamile mi kalayım istiyorsun diyor.

skerim, nereye boşalıcaz ulan sevgilim biz?

ben böyle durumlarda direkt balkona çıkıp, dışarı boşalıyorum. evet.
seksinto esnasında, külminasyon anında dışarı boşalırken dikkat edilmesi gereken hususlardır.

en iyisi böyle durumlarda kendinizi sıkıp, takım elbisenizi hızlıca bir şekilde giyip, böyle durumlar için hazırladığınız orgazm çantanızı alıp evden çıkın. boş bir arsa bulup, kimsenin görmediğinden emin olunca hemen soyunup, çantadan çıkardığınız tulumu giyin, keserle de toprağa küçük bir kuyu açtıktan sonra tulumu çıkarıp o kuyuya dikkatli bir şekilde boşalın. sonra tekrar tulumu giyip, keseri elinize alıp kuyuyu kapattıktan sonra, tulumu çıkarıp takım elbisenizi tekrar giyip, her şeyi yine orgazm çantanıza koyduktan sonra eve gidin.
Böyle yazarlara tek önerim bardağa boşalın sonra için malum israf etmemiş olursunuz.
Dışarıda olmak.
arka bahçeye doğru boşalmak bunlardan birisidir. yoldan geçen birinin kafasına attırırsanız, durum kişisel algılanabilir.
yatağı yorganı yıkamayacaksanız sağa sola damlatmayın mk. sonra geri evden biri yatacak çünkü.
çok uzun süre boşalmamış biriyseniz aman dikkat. çok tazyikli bir patlama olacaktır o bakımdan kırılacak cam, vazo vb. hassas eşyalara doğru ateş etmeyin.
Hemen koşarsaniz olduğunuz yerden klozete boşalabilirsiniz. Pisuvar var ise işiniz daha da kolaylaşacaktır.
Bu durumlarda hatun kişinin göbegine kocaman bi kağıt havlu koyup ona boşalmamız gereken durumdur.
çıkartıp bacağına boşalacaksın. Hatta sıkıştıysan yine bacağına işeyerek iki kat rahatlayabilirsiniz.
Boşalmadan önce gelen zevk suyunun da içeri kaçmamasına dikkat ediniz.
pencereyi açın mutlaka.
sonra sinekler onu süt sanıp içmeye çalışıyorlar, yapışıp kalıyorlar yazık.
Abi.. Peceteniz hazirda olsun da.. Gerisi mühim değil. Kızdan hiç bahsetmiyorum zaten, kızın önünde mı şey yapicagiz? Ayıp kaçmaz mı? Siz kiza şey yapacağız diyorsunuz, bilmem ki, ayıp kaçmaz mı? Kiza yazık olmaz değil mı?
sokun götüne boşalın diyerek olayı kapattığım gereksiz başlık.
Kuşakabin kullanılmadığı zamanlar da yaşanan durum.
En önemli husus doruktayken içeri giren babanneye doğru namluyu doğrultmamak.
(bkz: göze dikkat edelim)

(bkz: gözler kalbin aynasıdır)
(bkz: iğreçsiniz ibneler). Haliya gelmesin bari.
En iyisi kadının karın bölgesine boşalmaktır. Islak mendille temizleriz sonra.
islak mendille temizleyince boy abdesti yerine geçiyor yani.