bugün

erkekliğini sorgulayıp kadın olmaya karar veren tiptir.

üzgünüm kızlar şort giydiğim için erkeklikten atıldım :(
Dizine kadar ise normaldir.
benim bedenim, benim kıyafetim...

şortuma karışma...!!!
içerde nasıl dolaştıgını düşünmek bile istemediğim erkektir. Allah ıslah etsin.
sondaki erkek kelimesini okuyup başlığa geldik, keşke ilk üç kelimeye de baksaymışız pişmanlığı yarattıran dolaşma şeklidir.
Yazları şort-hawaii gömlek takılan bir erkek olarak olmayı sürdürmeyi planladığım tipim.
Çok rahat bence hem pantolon ne yaz sıcağında.
Pantolonla gezen erkekten farkı olmayandır.
Yaz sıcağında, şort giymeyi tercih etmiştir, iyi de yapmıştır.

Adamlık, çulla çaputla olsaydı, tarladaki korkuluk, Adamın hası olurdu beyler!
Geçin böyle boş beleş yaftaları!
deterjan ve su masrafını azaltmak isteyen erkektir, şortu yıkama maliyeti pantolon yıkama maliyetinin 1/4 dür. neymiş? 4 şort 1 pantolona eşitmiş.
Eskilerin tabiriyle kisa dondur ne kadinda ne erkek de pek evla değildir.
Lâkin sicak yerde yasiyorsa adap kurallari çerçevesinde dize kadar normaldir.
çok absürt olmayan durumdur. Rahatına düşkün her erkek bunu yapabilir. sıkıntı yok bence.
Ne yapsın ulan erkeğidir. Cehennem gibi sıcak varken Su soğutması yetmeyince hava soğutması da olsun diyen erkektir. Mini etekli, şortlu kızlar can da biz patlıcan mıyız?
erkekliği giydiklerinde arayan büllüğü küçük adamcıkların saplantısıdır. ulan giy işte sıcakta ferah ferah merak etme kimse bamyanı görmez...
Valla kardeş agzınla gülmede götünle gülmeye devam et o daha bi güzel duruyor.
O testisler( bakınız daşşak demiyorum kibarım) sıcaktan kavrulup pişmesin diye er kişinin aldığı önlemdir.

Ama bu gevşeklere sorsan araplara özenir altına kilot giymeyen bedeviyi örnek alır. Birde o uzun elbiseyi yani şalvar ve cübbeye dini anlam yükler. Ulan kamil o arapta testisleri pişmesin diye giyiyor işte onu.

Hayır çok beğeniyorsan uzun elbise giy bedevi gibi dolaş bizene .