bugün

kendisi de çirkindir. ya da birtakım karakteristik sebeplerden dolayı yoklukta kalmıştır. dış güzellik konusunda kendine yalan söylüyordur. avutuyordur yalnızlığını.
Ağır abazadır,

Uyandırayım..
Dış güzelliğin kendisine hiçbir yararı olmadığını insanın karakterinin önemli olduğunu anlamıştır.
yokluktadır, itiraf edelim.
bir tanıdığım zamanında dış güzelliğe deli gibi önem veriyorken şuanda birlikte olduğu kız standart bir dış görünüme sahip, güzel diyemeyiz. Ama dışı güzel olanın kalbinin güzelliğine denk gelmeyince bi anlam ifade etmez.
Ne içi nede dışı insan olsun insana değer vermeyi bilsin sevsin yeter .
Makyaj falan geçelim de dışı da en az içi kadar temiz olsun isterim, bıyıkları çıkmış, dip boyası gelmiş, tırnaklarda ki oje yamalı halde, koltuk altı kılları baş vermiş, burun kılları uzamış, ayakkabısı leş halde vs olan bir kız dünya kadar güzel olsa ne olur olmasa ne olur, makyaja komple soksa kendini ne olur sokmasa ne olur, dış güzelliğe önem vermeyen bir erkeğin yakarışlarıdır yazdıklarım.
(bkz: cem yılmaz)

çünkü para bok.
ne kör ne yalancıdır.

iki laf edemediğim nice dünya güzeli hatunla bir masada 2 saat sadece oturmuşluğum var. ne anlami var? Sadece sevişmek için mi birlikte oluyoruz birileriyle? Sadece millet 'ulen ne garı düşürmüş eleman' desin diye mi birlikte oluyoruz? Geçiniz bunları iki gözüm.

ha evet, karşındaki insanın tipinin sana biraz hitap etmesi gerekir, doğru, buna lafım yok. Lâkin, tamamen bir aptalla sirf güzel olduğu için birlikte olmam. Abartıyorum, çay bile söylemem.
Kendim için konuşursam aynen böyledir.
Bunu direkt cinsellikle ilgili algılamamak lazım en başta hepsi farklı fikirli farklı insanlar.
Hoş vakit geçirmek falan varken sırf çirkin yada güzel diye niye kendime eziyet edeyim ki.
Hiç kimse dış kapağını beğenmediği bir kitabın içeriğini merak etmez.
Sadece di$ güzellige bakmak saçma anlasmak daha önemli bana göre.
kalbinin güzelliğine, yaptığı yemeğin lezzetine veya yatak performansına bakıyor olabilir.
kendinin de kıvanç tatlıtuğ olmadığının farkındadır. "üf hatun iyimiş" diye aklından geçirmek ile biriyle iyi anlaşıp birlikte zaman geçirmek istemek başka şeyler. sonuçta görünüşü kimsenin seçme şansı yok. ya yaradanın beceriksizliği, ya genetik mutasyonlar. gördüğüm kadarıyla mantıklı insanlar görünüşe önem vermiyor.
Hiç önem vermeyen biri olacağını sanmıyorum ama gideri var diye düşündüğü biri vardır, diğer özellikleri de harikadır olabilir böyle şeyler.
Yoktur evet.
yav bunun kadın versiyonu var mı?
herkes için önemli.ne aradığına bağlı.
güzellik görecelidir. birde bir kızı güzel gösteren huyu, karakteridir. Şişman olabilir, kısa olabilir, yaşını büyük gösteriyor olabilir. Mesela mecnun a demişler bunun için mi çöle düştün diye. Dış güzellik sadece ilk başta çekici olabilir birde çirkin kız yoktur bakımsız, makyajsız kız vardır.

Bir de güzel diye sevdiniz ve güzelliği gitti başına bir olay geldi ne yapacaksınız. Bence bir kız güzelliği, fiziği için seviliyorsa gerçekten onun adına üzücü bir durum aynısı erkeğin parası için sevilmesi gibi. Yüz güzelliğine doyulur da gönül güzelliğine doyulmaz denmiş ya da bu bendeki aşk olmasa güzelliğin etmez on para.

Kızlarda biraz uyanık olsun içlerine kapanmasınlar kalbi temiz biri bulur sizi. iyiler iyilere kötüler kötülere layıktır. Erkeklerde üzmesin kızları. Herkes mutlu olsun.
nefes alsın yeter diyecek yokluktaki erkeklerdir.
her erkek önem verir. sadece yaş ilerledikçe önemli olan tek şey güzellik olmamaya başlar.
önem vermedim hiç, saçları uzunsa tabii, saçları uzun bir kızın çoğu kusurunu görmem o kadar. ama o uzun saç derken göte kadar gelen saçtan basediyorum.
Olduğuna inanmadığım erkektir. Olamaz çünkü. Doğa kanunları keskindir arkadaşlar. Kadından güzellik ve endam beklenir. Bu böyle. illaki önem veriliyor. illaki dikkat ediliyor. Adam sizde parça parça güzellik arıyor. Burnu güzel, dudakları güzel yok elleri güzel. Zart zurt Arıyor. Güzellik arıyor. Önem vermeyen denmiş. Sadece denge sırası farklıdır. "Tatlı kız ama burnu biraz büyük." Burda adam sizin karakter yapınızdaki güzelliği bulmuş. "Abi, hatunun fizik o biçim. Ama yüzü alaturka tuvalet." Burda adam sizin ince, biçimli fiziki yapınıza vurulmuş. "Bu kız beni tuş üstüne tuş ediyor. Lan laf yetişmiyor karıya. Çok akıllı." Burda adam sizin çizdiğiniz çerçevede zeka, akıl faktörüne vurulmuş.
Neticede hepimiz insanız. Hepimiz bir şekilde bir şeyleri düşünüyoruz. irdeliyoruz. Ve her ne kadar birbirimizi itin götüne sokup çıkartsakta; kadın ve erkek birbirine eştir arkadaşlar. Herkesin bir eşi vardır.
Peki ben bunları nasıl biliyorum? 25 yaşına gelmiş daha bir erkeğin elini bile tutmamış bir kız olarak tabiiki bir arkadaşımdan.
Hepinize sulu ve ıslak öpücükler. Kıps. ;)
erkekler güzelliğe, kadınlar karaktere dikkat eder. Bu milyonlarca yıldır değişmeyen içimizde saklı kural.
Bence bu herkesin düşündüğü gibi bir durum değil. Bir insanın karakterini yüzünden daha çok sevebilirsin ya da fiziğinden. Bu diğerlerini önemsiz kılmaz sadece katlanılabilir yapar. Şansı olsa diğerlerinin de güzel olmasını tercih eden erkektir bence.
Ben duş güzelliğine önem veriyorum. Bir banyoda duşakabin güzel olmalı, temizliği kolay olmalı.