bugün

ABD merkezli Foreign Policy dergisi seçim sonuçlarını ilk haber olarak, “Huzur içinde Yat Türkiye, 1921-2017” (RIP Turkey 1921-2017) başlığıyla verdi. Haberde, “Recep Tayyip Erdoğan sadece anayasa referandumunu kazanmadı, ülkesinin modern tarihinin bir bölümünü kalıcı olarak kapattı” yorumu yapılmış.

görsel
amerika'daki gâvur dedikleri adamlar, ülkenin durumunu bizzat içinde yaşayan bu çomarlardan daha iyi yorumlayıp analiz etmişler.

allah memleketimize zeval vermesin yine de.
(bkz: Ingiliz muhipleri cemiyeti bunu beğendi)

Ayrica refarandum değil referandum. Abd gotu yalayanlarin cok hosuna gitmiş bakis acisidir. Götünüzu satmaya dunden razisiniz yabancilara.
gavurlardan bıze dost olmaz öğrenin bunu artık onlar ne dıyorsa tersini yapın.
dış basın bize götüyle gülüyorsa çok şükür yoldayız demek tir .

https://www.google.com.tr...=921#imgrc=oXmof9HhdGatgM:
Hemen hemen içerideki hain ve gaflet icerisinde olanlarla ayni olan bakis acisidir.

"Ayy rezil olduk yabancilara ühuhühü"

Rezil herifler. Haysiyet yoksunlari.
o bu değilde şu kendini ulusalcı kemalist diye tanımlayanların hdp ile iş birliğinin ardından birde böyle emperyalistlere domalmaya başladığını görünce onların adına utanıyorum. ciddi ciddi atatürk hayatta olsa bunları sikertirdi.

şu hareketleri gördükçe şu ab ve abd yalamalarını gördükçe aklıma 1900 lü yılların başlarındaki hainler geliyor.

ulan hani bu abd ve ab ak parti den yanaydı.şimdi onların arkasına sığınır olmuşsunuz.

ha tanım; kimsenin iplemediği dandik dış basının korkusu.
Hmm ilginç.
Amerika alerjisi olan biri olarak milliyetçi damarımı kabartmıştır.

Başkanlık sisteminden vazgeçip kendilerini neden aydınlatmıyorlar acaba diye merak uyandırmıştır. O kadar kötüyse madem sen neden başkanlık sistemini kullanıyorsun?
Bak sen şu işe. Savaş çıksa abd arkamızda diyen kesime bak. Abdyi kötülüyor. Niye? Tabiki fetoyü vermedi. Orospu çocukları.

Siz varya güçlü nerde onun götünde siniz. israilden özür dilemer Rusya'dan affettirme çabaları hey yavrum hey.
dış basınla yönetilen kişilerin üzerinde kafa patlatması gereken referandum .