bugün

tanımlardan pek haz etmesem de şöyle bir giriş yapabilirim sanırım;

birini * * düşünürken acaba onun da seni düşünebilme ihtimalini kurmaya dönük bir egzersiz sayılabilir. eğer telepatide işi ilerletmişseniz düşündüğünüz kişi sizin telefonunuza mesaj atabilir, sizi arayabilir veya yolda karşınıza çıkabilme durumudur. eminim birçoğunuzun başına gelmiştir. geçen yine birini düşünüyorum zıırr zıırr çalan telefonumda * onun mesaj metnini görünce bünyede şoke etkisi bırakmaya sebebiyet verir. ha bir de yolda kendisini görürseniz, artık ermişsiniz demektir.

dahası ve fazlası için;

(bkz: empatinin dibine vurmak)

(bkz: acaba o da beni düşünüyor mu diye düşünmek)
(bkz: hayallerde yaşıyorum)
yuksektir. hatta eminim bile diyebilirim.
uyutmaz adamı. bir makalede okumuştum. eğer bir kişiyi yoğun şekilde düşünüyorsanız, bunun sebebi o kişinin de sizi düşünmesidir. ilginçtir ki, eğer o kişi sizi düşünmeyi keserse, siz de duygularla baülantılı bir biçimde zamanla onu düşünmekten vaz geçeceksiniz.

konuyla çok bağlantılı değil ama şunu da diyeyim. eğer gece uykunuz var ama uyuyamıyorsanız, bunun sebebi başkasının rüyasında uyanık olmanızdır. eğer gecenin bir vakti birden uyandıysanız, bunun nedeni başka bir kişinin rüyasında uykudan uyanmış olmanızdır.
yoktur. insanlar piçtir, alıştırın kendinizi.
(bkz: özlediğiniz kişi şu an başkasıyla uyuyor)
(bkz: Bir umut seni düşündüğünü düşünürsün hep)
Bazen nasıl oluyorsa oluyor valla bak. Birden bir bakıyorum tam o an mesaj atmış yani. Tesadüfün bu kadarı!
Saat 17:17 veya 22:22 olursa düşündüğün kişinin de seni düşünüyor olma ihtimali vardır gibi saçma sapan şeyler.
30 şubatta kırmızı kar yağma ihtimali kadardır.
çok yüksektir. telepatiyle ilişki kuruyoruz.
yüksek olması için dua ettiğim ihtimaldir.
11:11, 22:22, 09:09 gibi saatlerde veya 11.11.11, 10.10.10 gibi tarihlerde sevgilim beni düşünüyor, o beni düşünüyor gibi züğürt tesellisi ile avunulma hareketi. Bir çok insan bu ihtimalin doğru olması için temennilerde bulunur.
ender gelişen osasuna atakları kadar muhtemeldir.
O ihtimal olsa bile kimsenin haberi olmaz bosuna olur yani hem o kiz sana gore degil sen ebruya git ebruya.
insanlar telekineziyle kaşıkları şekilden şekle sokarken bunun olma ihtimali de yüksektir. (bkz: telepati)
o kişinin sana yakınlığı ile pozitif korelasyona sahip bir yüzde hesabıdır. ör: çok yakınındaysa ve senden hoşlanabilme ihtimali yüzde 70, diyelim uzaktan tanıdğın biriyse seni tanıma imkanı az olacağı için yüzde 10 lara kadar düşebilen ihtimaldir. tabi ki istisnalar kaideyi bozmaz.
eskiden yakın biri iseniz.. olamaz mı olabilir bu da tabiki.
var lan işte var bende zannetmiyordum olacağını ama oluyor lan vallaha da oluyor billaha da oluyor.
yani sen elmayı seviyorsun diye; elmanın da seni seviyor olma ihtimaliyle eş değerdir. 0.03 bile değerliymiş arkadaş olasılık hesabında. of of.
tam ona mesaj yazarken ondan mesaj gelmesiyle yüzde yüze ulaşmış ihtimaldir. normal dağılır.*
kendinizi kandırmayındır düşündüğünüz kişi şu an başkasıyla çatır çatır sevişiyor.
kesinlikle mümkündür.
çünkü yüksek benliklerimiz biz birbirimize uzak da olsak dargın da görüşmektedir.

öyle imkansız falan değildir yani, yüreğinizi ferah tutun ve bir selam yollayın düşündüğünüz kişiye.
Ay saat 12.12,13.13...19.19...23.23 kesin beni düşünüyor ! La s*ktir !
(bkz: kalp kalbe karşıdır)