bugün

insan insana bunu yapar mı ?
karar ver, tutamıyorum zamanı.
Kayıp halay mendili gibisin artık benim için. Bir ara lazımdın sonra gereksizleştin o kadar.
Sana artık kızgın değilim. Bütün olayları bin birinci kez yine düşündüm, yine mücadele etse ne olurduk dedim, yine çıkış bulamadım. Bazen çok özlüyorum hissettiğim duygularımı, bazen de hayır ya artık o kadar da önemli biri değil diyorum. Fallarda çıkan şeyleri hep sana yoruyorum ama kimseye bir şey demeden. Senden bir şey bekledim evet. Mücadele. Az da olsa o çabanı görmek istemiştim, sırf beni tekrar hayal kırıklığına uğrattığında kafamı duvarlara vurmamak için bir sebep olsun diye. Mutsuzluğumu sadece kendime yüklemeyeyim diye. Ama sen yine hiçbir şey yapmadın ya. Yapma! bırak imkansız kalsın. 12 gün sonra doğum günün, muhtemelen kutlarım. Geçen yıl yaş günümde en çok senden mesaj beklerken yazmamıştın, ben başka bir adamın yanındayken hemde. Ondan önceki sene de ilk kutlayan sendin.işte... Bu dünya küçük ama aramıza dağlar dizdi. Hayat bize yine şunu öğretti değil mi, onun olmak için doğmadıysan onun olamazsın.
Kim ki o?
Ne güzel kızın var.
Ben sadece merak ediyorum. Bir gün pişman olacak mısın? Hiç aklına geliyor muyum arada diye de merak ediyorum. içimden bir ses az kaldı öğreneceksin diyor ama hadi bakalım.
Farz etki beni tanımadın, bende seni tanımadım. Rüya gördüm ve uyandım. Ancak keşke o efendi, suskun, mütevazi kişiliğin ile zihnime kazısaydım seni. Son dakika golü atayım derken yere çakıldın, küstahlaştın. Gözümde ne hale geldin bir bilsen seni tanıdığıma bile utandım. Ben son 24 senedir aynıyım...
hayırlı haberlerin, tatlı kelimelerin saçlarıma değsin.
Eğer bu yılın sonunda izmirden ayrılacaksam bunun en zorlayıcı yanı sadece sen olacaksın. izmir benim için sadece senden ibaret. Kendine iyi bak.
Bundan sonraki yılların benli olsun iyi ki doğdun.
Allah belanı versin.
hep gülümse,kızıl saçlı kız.
şu çivisi çıkmış şehir bile sen gülünce güzelleşiyor.
Asu maralmandan senin için gelsin
sigaramın dumanı. şayet bunları okuyorsan dinlemeyi unutma. gerçi bunları okuyor olma ihtimali sağ ve sol partilerin koalisyon hükümeti kurma ihtimalinden daha düşük. eyvallah.
Bunlari neden ilgili kisilere dile getirmiyorsunuz?
Okumuyor kimse.
Ay ben gülerim.
Sorun değil, ben sadece bir mucize olabileceğine inanmıştım.
Siktir git, kitap oku.
anladığın dili ben bilmiyorum.
yahu salak mısınız siz? okumayacak, görmeyecek, bilmeyecek işte besbelli. en samimi şekilde içimizi döktük diyelim birkaç artı almak dışında neye yarayacak bu?
atları bağla geceyi burada geçireceğiz.
şöyle başlıklara yazacak bir ''o'' bile yok ya ne aksiyonsuz bir hayatım var.
okuyacağına belki kendimi inandırırım ama anlayabileceğine o işte zor.
Lütfeen, sadece bir mesajını bekliyorum günlerdir. Nolur. içim acıyo.
Lodosum tuttu poyrazım soğuk.