bugün

görsel
bakışların eskisi gibi değil, hiçbir şeye bana baktığın gibi bakmıyorsun. noldu onlara?
Ben nasıl ağlıyorsam sen öyle gül neyleyim...
Bugünden sonra ne sana mesaj atarım nede seni rahatsız ederim. Git dersine çalış.
başlığı okuduğunda aklına kimse gelmemesinin kafa rahatlığı.
Yanına yanına al beni yanına
Yakışırız ama çok çok.
2 hafta önce olan şey için niye şimdi arayıp özür diliyorsun allahsız söylesene bir.
Keşke okusaydi.. onu ne kadar çok özlediğimi ve hayatimda olmasini ne kadar istedigimi bilmesini isterdim.. hayat gercekten onsuz geçmiyor, gram mutlu degilim. Gidişi ve yokluğu bana cok koydu. herneyse umarim bensiz çok mutlusundur ve yüzünden o güzel gülüşün hiç eksilmesin...
Değişmeyecek hiçbir şey. Boşuna uğraşma.
Oğlum borç alıpta vermediğin o para sana zehir zıkkım olsun lan. Hıyar üç kuruş için arkadaşlığıda bitirdin. Dümbük, çıkma bir daha karşıma.
Hayat bazen çok güzelmiş. Fikirler de değişirmiş. Sınır dediğimiz varsayımlar varsaydığımız kadar mühim değilmiş.
Hayatımın eflatun taraflarını keşfettim ben yaşadığım onca yıllarda.
Bazen özgürlüğü hissettiğim için sana teşekkür edesim geliyor.
Her sabah yeni bir şarkı mırıldanarak uyanıyorum farklı dillerde...
Çok güzel yerler gördüm, yağmur damlalarının melodisine kulak verdim. Bir kedinin bakışında merhameti tanıdım, bir gülümsemeyle var olan dünyaları keşfettim...
Yetiştim ben. Akı karadan ayırmayı, iyiler içinden en iyiyi seçmeyi öğrendim.
Sabah erken kalkmayı da öğrendim...
Çomar. Entry nerede diyor birde. Ulan ona hak ettiği kadar konuşuyorum.
Ben gerçekten bizi istemiştim ve cabaladım Sen de biliyorsun deli gibi cabaladım asla yapmam dediğim şeyleri yaptım bana gittin dedin ki şuan bir ilişki istemiyorum ama hala hayatımda olmanı istiyorum. Bu nasil bir saçmalık ya hem aramızda bir şey olsa canın ilişki istediğinde mi olacak? Saçmalama ya
Lan or spu cocugu aramızda olan ları saga sola anlatma şimdi senin erkek üreme organın var dıye sen erkek mi oldugunu sanıyorsun karektersiz pezevenk. (bkz:sadece görünüşte erkek
görsel
Kendini ne sanıyorsun sen ha?
Sahi sen kimsin! En kötü zamanımda tanıdım seni. Kadim dostumu uğurladığım, ailem ile kavgalara giriştiğim, depresyonda olduğum zamanlarda bunu biliyorsun.

Senden o kadar medet ummuşum ki normal hayatımda hiç bir zaman çaba sarf etmeyeceğim şeyleri sana sarf etmişim. Adeta köpeğinmişim gibi davranmaşım sana. Yeni yeni düzeliyorum. Artık daha sağlıklı düşünürken kendime kızıyorum 'oğlum sen aptalmısın bir kız için düştüğün hallere bak' diyorum şuan kendime.

Normal hayatıma döndüm ve hayal gibi geliyorsun bana şuan. Sanki senin gibi biri yokmuş, tanımamışım gibi geliyor bana. inmisin cinmisin bilmem ama beni baya iyi silkmişsin.
https://www.youtube.com/watch?v=ThufvaUVi1Q
seni bana yar ederler mi?
Hayatta her şey bir iyiyi arzular ve bu iyi mutluluktur diyerek güzel başlamış fakat mutluluğu her şeyden ayrı bir yerde yalnız bırakarak yanılmıştın. Gerçi mutluluğu bir erek olarak görürken de pek haklı değildin. Mutluluk en başta bir duygudan çok bir durum. Bu sebepten erişilmesi için çok çabalamak gerekmiyor. Haz ve mutluluğu ayırırken sen de sanırım bunu düşündün. Bir şeyler etki etmedikçe, yani var olan durumlardan biri aksamıyirsa ya da istenmeyen durum varlığını korumuyorsa zaten mutluyuz ya da başka bir biçimde söylenirse hayatla bir derdimiz yok. Sözün özü sokrates efendi tadımız kaçmasın yeter, hayattaki en büyük beklentim bu.
keşke geri dönüp seninle her şeye varım desen. ah ne güzel günlerimiz olurdu seninle bir bilsen.
uzunca zamandır görmeyeli seni
bir başka kadın,bir hoş olmuşsun
kollarıma alıp da sarmayalı seni
beyaz peynir gibiydi,kaşar olmuşsun.

mükremin yılmaz-seni
görsel am*n sıpası
o kim?

bilinmiyorsun..
gençler okudum hepsini içiniz rahat olsun, isteğiniz gerçekleşti yalnız birileri ağır konuşmuş hiç yakıştıramadım.
seni gülerken izledim .
güncel Önemli Başlıklar