bugün

orantısız zeka'nın sözlükten el çekmesi ile başlaması gereken kampanyadır.

edit: başlık başa. düşük zekalı orantısız zeka başlığı açıp kaçmıştır.
entry.

--spoiler--
amacımız saf aptallığa ulaşmaktır.
--spoiler--

edit:
(bkz: saf aptallık)
Doğru olan önermedir. Boşuna yer işgal etmeyin. Evet.
"sen neyin peşindesin?" diye sorulacak yazarın açtığı konudur. ilk entry'de ego ve şizofreni maksimum düzeyde olmakla 7 numaralı entrysinde iyice kopmuştur. herkesi aynı kefeye koymuştur. yazıktır, günahtır.
küçük bir isteği bile yerine getiremeyen düşük zekalıları ortaya çıkarmış sazan avıdır. yazık.
kendisi ile ilgili bütün entry ler de başkalarını aşağılayıcı, hakir görücü ve hakaret edici cümlelere rastlayabileceğiniz, kendinden ve kendine denk olduğunu sandıklarından başka herkesi aşağılayan, yazılarında ki kalite seviyesi yerlerde sürünen yazarın açtığı konudur. hiçbir şekilde eleştiriyi kabul etmediği gibi her fırsat da üste çıkmaya çalışarak haklılığını ispata kalkışmaktadır. bu tavırlarından dolayı acınacak haldedir. kendini toplum bilimci zannetmektedir.
moderasyon bütün entryleri silerek işsiz güçsüz olduğunu göstermiştir.

zeka seviyesi düşük yazarlarla muhattap olmak istemeyen yazar isteği.
masum bir istektir. o zaman kimse yazmayacak demektir başlıklarıma. sözlük okuyucuları çok sanslı.
Kafasız yazarların saçmalıklarını görmek istemeyen zeki insan ricası.
Orantisiz zeka ürünüdür.
üstün zekalı yazarın küçükbaş hayvanlardan isteğidir. yazık.
mantıklı her insanın doğal isteğidir. ama bunlar laftan anlamaz. yazık.
Kendimi zeki zanneden, buraya sadece vakit geçirmek için girmeyen ukalaların yazdığı başlık
Saf salak insanlardan bıkan yazar isyanı.
mal yazarlardan sıkılan bir yazarın haklı isyanıdır.
oldukça hümanist ve seküler bir istek.
Oldu oldu iq testi yapalim.
kendini beğenmiş yazar beyanı. muhtemelen çok zeki olduğunu düşünüyor ses etmeyin.
peki sherlockcuğum sen nasıl istersen.
beyinsiz insanlarda düşünmesin istiyoruz fakat bu konuda mucizelerin olduğunu görmekteyiz. istenilen herşey olmuyor.
gel gidelim dostum lakin buralar bize göre değil.
Dunyanın kendi cevresinde dondugunu dusunen, kendini fazla onemsemis yazar beyanı.
ben size başlıklarıma entyi yazmasın dedim etrylerime başlık değil diyecek kadar düşüceğini düşündüğüm zeka parıldamalı başlık. sanki süpernovaların tepkisel gaz moleküllerini araştırmış yaşanabilir bir gezegen keşfetmişte de başlık entry diyor. bizde hala geri zekalı gibi yazıyoruz. hocam mocam diyoruz efenim; o da çok meşgul ya bizde malız işte. ironide yaptığını sanınca hepten; android bir sıçmalık durum.

sözlük sözleşmesinde geri zekalılar zeki yazarların açtığı başlıkları altına entry giremez diye bir madde vardı da biz mi görmedik. böyle bir madde yoktuysa sen kendini uludağsözlükten daha mı zeki görüyorsun demezler mi? uludasözlük bilen bve bildirendir o bizim adımıza karar verir.

ha bide hakaret olmasın diye düşük demiş; ha hu zukorra komik ve enteresan. geri zekalı işte amk.
bir zırtapozun dileğidir.
Dandik bi telefonum olduğu için mobilden fotoğraf yukleyemiyorum. Arkadaş mail adresi verirse, 7 defa tabi tutulduğum zeka test sonuçlarını * gönderip, entry girmek için icazet isteyeceğim. ancak baslik açanın da entryme layık olduğunu bilimsel bir şekilde kanitlamasını rica ediyorum. öyle saça böyle tarak.
güncel Önemli Başlıklar